Ko Tu šodien darīji?

Nu tur tā diezgan skaidri pateikts, ka grib saņemt galvenokārt no tā saraksta. Tā teikt brīvprātīgi, piespiedu kārtā. Mani kā cilvēki kurš pats savas dzimšanas dienas jau vairākus gadus nesvin, jo “lol nau verc” tas it īpaši mulsina.

tagad ar sāku to apsvērt XD. ar savu lauku auru visu pārtiju sabojāšu citādāk

Labāk neierasties :D Tu tur atnāksi tikai kā dāvanas nesējs un viss :D

4 Likes

hooooly shit, the audacity ;DD man pat neienāktu prātā ko tādu darīt aaaand ofc es vnk neietu un ja ietu, tad dāvinātu kaut ko, kas pašai patīk

3 Likes

Fuck that shit. No-go.
Principa pēc, because she’s way too arrogant.

2 Likes

nu vot. runājām par saskaldītiem pirkstiem ;D šodien pat nejutu, kurā brīdī (minējums, kad konservus taisīju vaļā) sagriezu pirkstu. sajutu tikai pēc laika, kad apģērbs ķērās aiz pirksta :D
tad pamālēju savu kupidonu af izaicinājumam līdz pazuda elektrība. tad jau pie reizes atkausēju ledusskapi, pavaktēju kaimiņu suņus, sagaidīju onkas no sadales tīkla un nu tagad ta beidzot varu atsākt dzīvi, kad tu vairs depresīvi neskaties telefonā uz saviem pēdējiem pročiem :D

1 Like

No praktiskā viedokļa - pareizi. Cilvēks zina ko vēlas saņemt, kā arī dāvinātājam nav jālauž galva.
Visas puses jau savlaicīgi norunājušas visu. Un nevienam nav tiesības apbižoties.

No ētiski/morāli finansiālā. Nevari atļauties - vienkārši zolīdi atsaki. Ja vēlas iemeslu zināt - atkarīgs no tevis.
Vai vari nosaukt kādas lietas - dažas vismaz?

Personīgi - es, ja tas būtu kaut kas virs 20 (max 30 eur.), cilvēkam, kuru maz pazīstu vai vispār nav bijis kontakts - es droši vien atteiktu. Pat tad - standartā dāvanu karte vai labs alko (sievietēm vīns, vīriešiem - “konjaks”). Tā ir mans tāds ne tev ne man standarts, ja galīgi nepazīstu cilvēkus.

1 Like

Negribu parāk doxot bet tur ir kleita pa 30, rokassomiņa pa 50, pāris auskari katrs komplekts pa 30 eiro. Aaa un vīns arī

Either way es biju iecerējis(pirms pa šito vēlmju sarakstu uzzināju) vietējo Līgatnes vīnu dāvināt šā vai tā

taisīju krabju salātus no pāripalikušajiem rīsiem, un nejauši piegriezu tomātus domātus tortiljām.

7 Likes

Vīns, ka opcija var nostrādāt, ja nekas konkrēts nav minēts.

Jo kleita - ja nav iedota konkrēta saite uz konkrētu klietu - nē! Kategorisks! Un pat tad padomātu…
Rokassomiņa un auskari ar faktiski mazāk vai vairāk tas pats.

2 Likes

Varu piekrist, ja tev ir pilns grafiks ar tusiņiem. A ja tusiņu bada laiki un tev piedāvā tusiņu, kurā var potenciāli sapazīties ar jaunu tautu? Es paķertu to kas mājās stāv un laistu. xD

5 Likes

Domāju, ka balsojums ir slēgts :D

2 Likes

man gan tāds listiņš beidzot ir :D biju jau agrāk domājusi, bet pa iepriekšējo gadu beidzot tapa. prtms tur arī tādas lietas kā “oldschool Vecrīgas”, jo zinu, ka vienai draudzenei patīk un padodas cepīt ;D vai visādas grāmatiņas, ko pa divīti var ibook’ā nopirkt ;D un par dārgākām lietām - nu man gan viesi savā starpā pazīstami un tā, kvai, lai 10 metās uz 20 jevriku vērtu dāvanu, bet patīkami saņemt tiiieši to, ko gribas ;D

1 Like

Forši, ka tu tik labi zini, ko vēlies. Ja es kaut ko sagribu, es to nopērku. :D

4 Likes

I mean es saprotu kāpēc tādi saraksti var noderēt, pašam prātā arī ir lietas ko es gribētu saņemt. Bet šis saraksts ir un paliks manā galvā kā hipotētisks " Būtu labi ja", jo es tikpat labi saprotu, ka prasīt lai citi dāvina man meža cūkas galvaskausu, ametista geode vai anime meiteņu figūriņas ir ne visai pieklājīgi. Besides neesmu pelnījis tādas dāvanas XD

1 Like

Iedomājies dzīvot pasaulē, kur tu attālām paziņām sūti dārgas dzimšanas dienas dāvanu listes ar mājienu ko nopirkt… That’s some queen bee shit right there. Konceptuāli ideju saprotu, un tuvu draugu lokā tas būtu pieņemami, bet pēc tava sacītā, izskatās, ka viņa aicina paziņas tīri mantkārīgos nolūkos. Bet man smadzene vienmēr koncentrējas uz potenciāli negatīvo. hz

EDIT: Izšķirošais jautājums būtu vai no kursa tiešām tikai daži cilvēki uzaicināti, un vai tā ir emocionāla manipulācija, lai tu sajustos kaut kādā ziņā īpašs un tāpēc būtu motivēts tērēt naudiņu. Cilvēki visādi, es par to no malas nevaru spriest.

2 Likes

Are you sure about that? Cik es sapratu, viņa vienpusēji atsūtīja sarakstu, nekādas vienošanās nebija.

Es tajā ziņā, ka ja tu pieņem, dāvanu sarakstu pēc kura tu dāvini cilvēkam, tad abas puses piekrīt visiem nosacījumiem - dāvinātājs, ka viņš gatavs iztērēt X summu par kaut ko konkrētu, bet saņēmējam nav tiesības izrādīt jebkādu nepatiku/pretenziju par saņemto. No praktiskā viedokļa skatoties.

To, ka esošajā kontekstā tas izklausās greizi. Par to nav runa. @Arnissan idejai piekrītu visnotaļ

Domāju šajā reizē izklausās pēc tieši šī varianta, iespējams citi kursa biedri jau sen šo fišku zina. :confused:

Kinky ;D

2 Likes

Sapratām. Info pieņemts. :wink:

3 Likes