Kas tieši ir MEME?

as usual gave me a good laugs :)

2 Likes

Post this stuff in Funny pics/Meme fandom - #6550 by jurchiks! I need a divider so I can post more stuff! :smiley:

ja reiz tu tā uzstāj, kaut gan tas manās acīs nav meme, pat ja tā ir rakstīts virsrakstā.
ko tu iedomājies ar divaideri?

Forums man neļauj postot vairāk par 10 postiem pēc kārtas.
Ja ieposto jebkurš cits cilvēks (divideris) - tad es atkal varu turpināt postot.

Also, memes nav tikai bilžu formātā: Internet meme - Wikipedia
image

Bet tajā pašā laikā runa ir par viral gadījumiem, kas tiek izmantoti atkārtoti dažādos kontekstos, atkāpjoties no oriģināla, vai papildinot citus.


Un te pat atklājās pareizā izruna :astonished:

1 Like

Tas pats Doge, kas sākās kā interesants suņa foto, nebija meme.

Līdz kāds uzlika tekstu, un transformēja oriģināla kontekstu

A kā tad tu to izrunāji iepriekš? :smiley:

Paņemsim par piemēru kaut vai pirmo klipiņu ar lāci:…
Ja pieliktu tekstu “kad KFC vistas spainim ir atlaide, bet tu esi uz skābes”, tad tas manās acīs būtu meme

Pareizajā variantā, bet zinu cilvēkus kas izrunāja kā me-me

Well now you’re analyzing it too deeply.
Teksts nav obligāts.
Memeable content - good enough for me(me).
But also, main topika nosaukums tomēr satur vārdu “funny”, tā kā nav obligāti meme.
Lai nebūtu domstarpību, es vispār ieteiktu to topiku pārsaukt par “Funny business & memes” or smth like that, izņemot ārā vārdu “pics” (faktiski & memes tikai priekš tam, lai jaunam foruma lietotājam meklējot topiku, kurā ielikt memes, atrastos pareizais topiks).

Gan jau tam ir kāda doma, lai nerunātu pats ar sevi vienā topikā :thinking: :D
Jājautā @Menestrels

Es postoju, citi reaģē. Man gribētos, lai citi arī posto, bet tas vnk pārāk reti notiek.

nu, manās acīs kvantitāte nav kvalitāte, apjoms nāks ar jauniem lietotājiem

1 Like

pareizi ir izrunāt mei-mei :rofl:

Pēc idejas tā ir spama aizsardzība. Visdrīzāk noklusēju ierobežojums ir galvastiesu zemāks par 10 ierakstiem.

1 Like

Meh, as long as people enjoy it, the quantity doesn’t matter.