Karantīnas saspēle: Sid Meier’s Civilization VI

Ņemot vērā, ka šobrīd Civilization VI pieejama bez maksas Epic Game store(līdz 28.05.), piedāvāju to sapēlēt.

Kad spēlējam?

  • sestdien (30.05.)
  • svētdien (31.05.)

0 voters

Es par. Vienam ātri apnīk viņu spēlēt :smiley:

Ar steam versiju iet kopā?

I have no idea… Parasti caur steam ar kādu spēlēju.

pa lielam vajadzētu iet. Online ir online…

Kas ar mani - neesmu vēl tik pārliecināts, pēdējjo ko spēlēju biju 3 daļa. Un neesmu pārliecināts ka mans kompis īsti šo brīnumu varētu pavilkt,… un vispār - ar mehānisku neesmu pazīstams.

@Bear @Artility Jūs jebkurā gadījumā varat paņert Epic Store versiju. Kā arī varam brīvā brīdī šovakar pārbaudīt vai spēles slēdzas kopā.

Ne vienmēr. Nezinu kādi tam precīzi iemelsi, bet ir spēles kuras ir atdalītas starp veikaliem. Vēl pavisam nesen es skatījos uz jaunāko Worms spēle un tur bija tāds prikols.

Viss būs kārtībā, es arī nezinu kā spēlēt. :D

Ja, kādu svētdienas vakaru, var pamēģināt. Nav ne jausmas ko tur jādara tikai :smiley:
Laikam izdevās dabūt bez maksas, tikai pagaidām netieku skaidrībā kā viņu tur ielādēt caur turieni. :thinking:

Šodien es tik būšu 23.00 mājās… Citas dienas man ir brīvākas. Tik laiku iepriekš pasakiet man.

Un nevajag satraukties. Es neizmantošu bugs šajā spēlē. :joy: Citādi nebūs godīgi pavisam :smiley:

Tev jālejupielādē un jāuzstāda Epic Games Laucher, tikai caur to tu vari tikt pie spēlēm.

1 Like

Jā, redzu tur zem spēles ir install, vēlāk paskatīšos, kas tur ir.

Ok, rīt tā izdarīšu.

@Artility @Bear @Kadiljaks @Kanade
Balsojam pirmajā ierakstā par dienu, ceru visiem brīvdienas der.

Piedāvāju spēlēt šodien 17:00. Ceru visiem tas der. @Artility @Bear @Kadiljaks @Kanade

Varam!

Es kā reiz šo youtubā skatījos un gribēju spēlēt bet tad pamanīju neomulīgo 60 eur cenu. Žēl, ka tad nezināju ka tā ir pieejama bez maksas ;-;

Es kādu laiku nevarēšu. Jau atkal tehnoloģijas ar mani nedraudzējas :smiley: