Brain Games 25% izpārdošana visām spēlēm tikai šodien 17. novembrī!

Ziņa visiem kas varbūt domā par jaunas spēles ieķeršanu, vēl 12 stundas Brain Games dod reālu 25% atlaidi spēlēm, gan internetā, gan veikalos. Barona ielas veikals vienīgi šodien nestrādā.

Es jau ieķēru vienu spēli un varu apliecināt, ka atlaide ir īsta un vērā ņemama. Piemēram, 40 EUR spēle šodien maksā 30 EUR.

2 Likes

kā redzu kaut kādas atlaidītes, uzreiz prātā nāk Lidl virtuvīšu ažiotāža ;DD

1 Like

Hmm vai beidzot laiks commitot Katanam? :thinking:

1 Like

Par to tikai ar auss galu esmu dzirdējis. Es ieskrēju Olimjijas Brain Games kā pēc Lidl virtuvītes, mazliet pēc atvēršanas laika, taču tur bija kapa klusums un miers. :D Visas spēles uz vietas, darbinieki kaut ko nesteidzīgi kārto.

Ja vēlies vēlies fleksot, tev vajag šo versiju. https://www.brain-games.lv/products/catan-3d?_pos=6&_sid=281fc4519&_ss=r

Aw hell yeah! That is beautiful!

1 Like

Jau ilgu laiku esmu gribējis pamēģināt ‘‘Rising Sun’’, bet man nebūtu ar ko spēlēt :( :D

Mums ir @Galdaspelu_grupa ,kas vienmēr ir gatava uz saspēlēm.
Protams kamēr esi Rīgā dzīvojošais :D
Mums @Onii_chan līdzīgi mēdza teikt bet nu reku šeku kādu laiciņu atpakaļ saspēlējām galdaspēli Scythe ,pat veselu kampaņu izspēlējām :D

1 Like

Tur jau tā problēma :/

Pārvācies uz Rīgu = problem solved.
pepetroll

1 Like

Blow Your Mind Wow GIF by Product Hunt

1 Like

Ir ok, bet vislabāk spēlējas ar daudz cilvēkiem. Ja nav pilna spēle, tad daļa teritoriju nepiedalās spēlē un vari tikt nolikts sākumpozīcijā, kas tev galīgi nav labvēlīga un no kā izķepuroties teju neiespējami atkarībā no blakus esošā oponenta un tā vai tava sākumteritorija vispār dod kaut kādus punktus, ja to notur. Kaujas mehānikas arī tādas, kas skeilojās no spēlētāju skaita un ir interesantākas ar daudz dalībniekiem. Alianšu slēgšana arī ir liela spēles daļa un tas īsti nestrādā ar 3 spēlētājiem. Boardgamegeek saka, ka vislabāk ar 4-5 spēlētājiem, es tam noteikti piekrītu.

1 Like

Welp, sakombinēju šo atlaidi ar savu dāvanu karti un nopirku codenames pa 4,46€

4 Likes

Nē nu tīri teorētiski ja ir vēlme uz Rīgu braukāt tad tik jāatrod telpa,piem. kā Unicon cafe un tur savākties uz saspēli…ja ir vēlme visu ko var izdomāt

2 Likes

Šim laikam bij smuks gabals līdz rīgai

Nu mums ir cilvēki no Liepājas un pat Daugavpils braukuši uz mītiņiem so i dunno … bet anyway saku ja ir vēlme…neviens tādā ziņā neuzspiež neko

Esmu nonācis līdz tādai situācijai ka īsti nezinu kādu gan vēl galdaspēli iegādāties. Tāpēc šo izpārdošanu izlaidu. Laikam ejot radās skaidra saprašana par dažādiem galdaspēļu veidiem un kā spēles mehānismi atkārtojas visās spēlēs. Domāju ka galdaspēļu žanrs kas man vēl nav ir deck building game kā AOT deck building game:

Vai TG deck building game:

Abās spēlēs spēles mehānika ir viena un tā pati, bet pašlaik nezinu citas pienācīgas galdaspēles no šī žanra.

1 Like

Dominion ir riktīgi labs.

Um.

Pat nevar pateikt vai Brain Games vispār šī galdaspēle ir bijusi. Parasti viņi raksta ka galdaspēle bija piedavājumā bet ir izpārdota.

No deck builders, Clank ir labs, kā arī abi Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Annihilageddon ir fun

Eh, draņķīgi gan. Es pats pirku Brain games bāzes spēli. Var internetā nopirkt naudas un uzvaras punktu kārtis. Tas pa lielam ir vienīgais ko vajag, lai spēlētu paplašinājumus. Amazon.com

Man riktīgi patīk Dominion, jo tas ir ļoti tīrs kavas veidošas spēles pārstāvis. Vai tik tā pat nebija viena no pirmajām tāda tipa spēlēm. Tā ļoti balstās uz stratēģiju, jo vienīgā randomizācija spēlē ir savas kavas maisīšana, viss kāršu tirgus ir pieejams no paša sākuma un tur nav piemaisīti nekādi citu spēļu elementi, kā staigāšana pa spēles laikumu, cīņu mehānikas vai tamlīdzīgi. Spēle pārvēršas par baigo prātu dueli.

Ja vajag kādu mazo, fikso kavas veidošanas spēli, tad Star Realms vai Hero Reals nav ne vainas.

1 Like