"Scythe: The Rise of Fenris" saspēle

Piedāvāju izspēlēt galdaspēles “Scythe” paplašinājumu “Scythe: The Rise of Fenris”. Šis paplašinājums sevī ietver 8 epizožu kampaņu, iekļaujot stāstu, pārsteigumus un paliekošus efektus starp spēlēm. 8 epizodes - 8 atsevišķas Izkapts spēles.

Izkapts spēles mēdz būt garas un ilgas, tāpēc tiks rīkotas vairākas saspēles, katru reizi ejot aiz vien dziļāk stāstā. Pirmā spēle būs standarta Izkapts spēle, lai visi apgūtu/atcerētos noteikumus. Katru tikšanās reizi varētu izspēlēt 1 - 2 spēles.

Pašlaik izskatās ka saspēles varētu rīkot no jūnija beigām :sweat_smile:, šis topiks tiks atdzīvināts ar balsošanu kad datumi nāks tuvāk, un nopublicēts šis tiek jau tagad jo esmu uzrakstījis šo jau par tālu :smiley: .

3 Likes

Wooow…Looks veery cool! Labprāt piedalītos tādā :muscle: varētu moš pat kāda paglmā spēlēt zem saules un zilām debesīm :cactus:

Es neuzticos āra apstākļiem lai spēlētu galdaspēles kurās ir vairāk par vienu kāršu kavas elementu :smiley:

Esmu par un mēģināšu tikt!

Ja varēšu tikt ar labprāt pievienotos saspēlēs

Provizoriski - brīvdienas vai darba dienu vakari?

Brīvdienu vakari.

Ak, gribētāju paliek daudz. Max spēlētāju skaits ir 7. Sekojoši, vēl ir viena priekšpieteikšanās vieta.

Tā kā pati spēlēšana notiks labākajā gadījumā pēc mēneša, es tev ieteiktu uz šiem cipariem skatīties ļoti provizoriski. :D Visi grib spēlēt, taču gan jau neviens droši nezin kā izskatīsies grafiki un laiki pēc mēneša.

Beidzot ir pienācis laiks kad var uzspēlēt Izkapti. Cerams, ka gribētāju skaits nav stipri samazinājies. Spēlēšana notiks pie manis mājās, jo esmu izveidojis pienācīgu galdaspēļu vietu. Pirmās saspēles laikā izspēlētu Izkapti klasiskajā režīmā, lai visi atcerētos, apgūtu noteikumus.

Pirmās spēles dienas izvēle
  • 14.07 (pēc 17:00)
  • 16.07 (jebkurš laiks)
  • 17.07 (pēc 17:00)
  • 18.07 (pēc 17:00)
  • 19.07 (pēc 17:00)
  • 20.07 (pēc 17:00)
  • 21.07 (pēc 17:00)
  • Neviens no piedāvātajiem

0 voters

1 Like

Jāsagaida atbildes vēl no @Menestrels un @5umm3r.

Es jau bribēju pasīt, kad būs Izskapts saspēle. :D

Ar tādu attieksmi, tev jāsāk organizēt saspēles biežāk. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Man mēbeles pienāca tik dažas dienas atpakaļ. Papildus pasūtīju šo (Gamefound ietvaros), bet uz to vēl jāgaida dažus mēnešus:

2 Likes

Nice. Tu gadījumā neesi jau ieguldījis vairāk mēbelēs nekā galdaspēlēs? xD

Esmu gan. Bet man mēbeļu apdeits sen jau prasījās dzīvoklī. Un šī virsma bija bik dārgāka nekā gribētos :smiling_face_with_tear:

1 Like

Uzreiz varu pateikt, ka man katru darba dienu ir darbs. Ātrākais, kad tieku darba dienā, ir 18:00. Būšu mega pateicīga, ja būtu iespējams adaptēties :smiling_face_with_tear:

Man jau ar tik 17.00 beidzas

Jā, laika balsošana vēl nāks. Pašlaik visas balsošanas opcijas ietver laika posmu “pēc 17:00”. Neaizmirsti ka var balsot par vairākiem variantiem.

1 Like

Aaaa…tas pēc 17:00 bija domāts nevis kā 17:00 , bet “visi citi laiki pēc 17:00” :joy::joy:

Bet kr4, yes, man der 18:00 katru darba dienu.

19:00 man liekas būtu pa vēlu…

Super, tad 19.07 izskatās ka ir datums kad visi tiek. Laiks balsot par laiku:

Laika balsošana uz 19.07
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • Neviens no iepriekš minētajiem

0 voters