Kādu labu mangu lasiet?

Tikko izlasīju abas mangas man nekas tur īsti nešķita skumīgs tikai žēl tā onkuļa kuram maku nozaga… o.o There were too much dogs :smiley:

mm.
Man arī žēl, ka neviens beigās tā arī ne uzzināja, kas ar onkulīti un suni notika :confused:

Viņi tak nomira mašīnā o.o Onkulis bija slims ar kaut kādu slimību… a suns vienkārši laikam no bada/vecuma/slimība…

nē nu, es to zinu ;d … bet tas ka citi tēli nezin kas tas par onkuli un suni tai mašīnā, tie tur maku nevar atdot vairs un ģimene nezin, kas ar viņu noticis, es par to domāju ;d

Nuuuuu… tā ģimene pati atteicās no viņa, un puika kas nospēra man maku nemaz nepatika, jo cmon tas onulis viņu tak aizvestu @_@

Kichikujima

Lasu kā fizisku kopiju.


šodien ar pasūtīju volume 2, nevaru vien sagaidīt.

2 Likes

Izlasīju sito “watashi ni XX shinasai” un man loti patika :3

1 Like

https://myanimelist.net/manga/103012/Éclair__Anata_ni_Hibiku_Yuri_Anthology



Man likās ka vizuālais, tēli un notiekušais būs tāds tiešām nopietns, it kā jau ir, bet tai pašā laikā var manīt cik dīvaini tas viss liekas un izskatās.
Diemžēl kvalitāte tekstiem un pašiem attēliem varbūt nav tā izcilākā, jo tas kas pārtulko to atdzina, ka viņš nav īpaši nekāds profesionālis, bet lasāmi un skatāmi ir.


Iedots atvaļinājums darbā, kādas 2 brīvas nedēļas. Tāpēc beidzot vajadzētu iekustināt grāmatu plauktu un arī dažas internetā lasāmās mangas. Iesākot, turpinot un pabeidzot.

Tiko ar beidzot pabeidzu “Livingstone” - interesanti, ir laba manga, bet laikam tiešām 4 sējumi ir nedaudz par īsu, jo tas viss notiekošais ir interesants, galveno tēlu darbs, tas viss ar dvēselēm ļoti ieinteresē. Būtu patīkami redzēt, ja būtu vēl vairāk sējumi, vairāk ieiets šīs mangas pasaulē.

Būs laikam arī jāpaturpina palasīt vairāk par 1. sējumu Ultraman, The Rising of the Shield Heroe. un jāpabeidz The Inocent.

1 Like
1 Like

Haru to Bonkura
A collection of four bizarre and awkward short stories highlighting what happens when weird guys meet even weirder girls.

2 Likes
2 Likes

Beidzot pienāca un vienā dienā izlasīju “Forget Me Not” vol 2. ohh, drāma drāma, vairāk nekā romantika, it’s sad, but i like it. … nevaru sagaidīt, pasūtīju ne tik vol 3, bet vol 4 arī ;d


1 Like

Kā fiziskas kopijas.


4-koma manga.

2 Likes
2 Likes
1 Like

@xHorrorGirlx pēc lielas pauzes viņu atsāka tulkot :ghost: (ja nu gadījumā tu viņu kaut kur jau sen neesi visu izlasījusi :sweat_smile:)

2 Likes

oo thanks for the news :slight_smile: hmm laikam jau nee :smiley: bet tiesam liels paldies jo paslaik gatavoju augsa savam kospleya uztasanas materialu un tiesi laika vini atsaka tulkot varbut lidz winterconam atradisu ko pielikt klat :slight_smile: Cepums no manis :smile:

Vienmēr laipni :smiley:
Hehe… nevaru sagaidīt kad redzēšu pilnu viņas kospleju no tevis :3