Kādu labu mangu lasiet?

heheh :smiley: vai ne es ari lol nevaru to mirkli sagaidit kad mani iesaktie cosplayi bus pabeigti un varesu taisit jaunus :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like
1 Like
1 Like
1 Like

Ooooooooo… :smile:

Šis komentārs mani nedaudz mulsina… :thinking:

Tas nav domāts nekas slikts vienkārši vēl kāds lasa šo mangu :smiley:

1 Like
1 Like

Yess neesmu vieniga kas so lasa -

Hehehe… :smiley:

Pabeidzu lasīt “Soredemo Boku wa Kimi ga Suki / Forget Me Not” - patīkama manga ar to ka vairāk drāma nekā romantika, beidzot tas ko vēlējos apmēram atrast mangā. Laigan ap beigām palika garlaicīgi un pašas beigas bišk bišk tādas hmm :face_with_raised_eyebrow:


Hmmmm… izskatās interesanti :smiley:

1 Like
2 Likes

@Jua es nezinu vai Tu izmanto vai nē, bet tā adrese mangatraders, kur varēja lejuplādēt mangas un kur bija tā manga par tiem suņiem, tā adrese ir kaput un šoreiz laikam pavisam :sob:
Ja interesē, tad ir šāda adrese mangaseeonline. us , līdzīga tai, bet diemžēl tik lasīt tur var, nevar lejuplādēt. :confused:

2 Likes

Ohhhh… žēl gan o.o bet es jau kādu laiku par viņu biju piemirsusu vajadzēs iečekot tad to adresi, jo es dodu priekšroku lasīšanai uzreiz nevis lādēšnai :3

Izdomaaju beidzot pabeigt:

That plot armor is very thick!

@Jua njā, nav lieki jāņemās ar lejuplādēšanu un vēl ar pārlikšanu no pc uz telefonu, ja nenolādē uz telefonu uzreiz. Bet man ērtāk ir tā, jo man nav bezlimita internets un ir vietas kur man zonu neuzķer, it īpaši dažās darba telpās. Tātad man izdevīgāk ir nolejuplādēt, ielikt telefonā, atvērt un lasīt. ;0



Kārtējā ar humoru un jaukumu pildīta manga. Bet tas netiek parādīts tik ļoti kā pārējās, jo tā ir 4-koma manga. Viss notiek īsāk un ātrāk, 4-paneļos :\

1 Like

Nuuu… man arī nav bezlimitu internets :smiley: Bet es lasu tikai no datora, jo telefonā to darīt ir čakarīgāk :smiley: Katram ir savs :v:t2: