Kādu labu mangu lasiet?

Ev… par to suni nebija tas ka tur brauca mašīnā un tā avarēja un tad ir stāsts iet par to kā tas suns izdzīvoja jo ja jā tad šito es lasīšu :smiley:

nuuuu, it kā tur savādāk notiek, tātad es īsti nezinu vai Tu domā to pašu ar bišk nepareizu info, vai tomēr domā vispār citu ;D bet man liekas, ka Tu domā to pašu ;D bet nu iesaku izlasīt, forša manga. ja kas tās abas jālasa, jo tur viss ir saistīts.

1 Like

Karoči… būs jāizlasa :smiley:
Esi lasījis Deep Love Pao no Monagatari? Arī traģisks stāsts par suņuku… bet lai tiešām pa sirdi smagi iesistu vajag izlasīt Deep Love Ayu no Monagatari un tad Deep Love Reina no Umnei… jeez ar šādiem tempiem tad vieglāk ir izlasīt visas Deep Love mangas :joy: (var redzēt kura ir safanojusies)

Nē, neesmu. bet es manīju ka tev tām bija apskats ;D kādu dien būs jāuzmet aci.

Ahhh… jā pareizi, un ja es labi atceros tad laikam es vēl viņas sakārtoju pēc secības kādā manuprāt būtu jālasa :smiley:

Izskatās Berserk autors atkal izdomājis paņemt pauzīti…

Tur jau driizaak pauziite izdomaa panjemt Berserk autoru.

Kono Subarashi Sekai ni Bakue wo

1 Like

Ki ni Naru Mori san

1 Like

@Enemijs ir vērts lasīt? :smiley:

1 Like

Mangai ir 4 volumes tikai, es diemžēl esmu iesprūdis pie 3 pa vidam. Sākums ir foršs un interesants, tālāk arī iet interesanti, bet es nezinu kā ir ar beigām, saprotu, ka tur sāksies drāma. Cik esmu dzirdējis daudziem patīk, bet it kā laikam viņi gribētu, lai manga būtu daudz garāka nevis tik 4 sējumi, tā teikt par īsu.

Kā teicu, neesmu visu vēl pabeidzis, bet no tā ko esmu izlasījis ieteiktu lasīt, bet man tā ir fiziskā veidā un cik uzmetu aci tad pirātiskais angliskais tulkojums ir iesprūdis vai arī ļoti ļoti ļoti lēns, par krievisko vai citā valodā gan nezinu.

Bet nu jā es ieteiktu, ir laba :smiley:

Ohhhh… ok :smiley: tātad būs kādreiz jāpalasa, kā nekā vēl par to suni neesmu iesākusi lasīt, tikko tik par viņu atcerējos :yum:

A kur var viņus izlasīt jo kissmangā man viņus nevar atrast :smiley:

Ko tieši? Tu domā par suni ;o?
njā, batoto arī nav, nemaz nezināju :smiley:
Jo es lejuplādēju šeit un lasīju uz telefona, bet var arī lasīt uz PC.

http://mangatraders.biz/series/HoshiMamoruInu

Bet, lai lejuplādētu vajag piereģistrēties tur ;o

1 Like

Bwahhhh… Q.Q Mans negrib nekur reģistrēties… pirmajai mangai arī vajag reģistrēties? o.o

  1. mangai? Par kuru Tu runā ;o?

Par šo :D

Lai tur ko varētu lejuplādēt vai lasīt vajag obligāti piereģistrēties … un tas jau nekas slikts un grūts nav :expressionless: varēsi lejuplādēt daudz mangu, laigan daudzas nevar lejuplādēt jo daļa ir ielikta kā lasāmas un dažas vispār nav pieejamas.
Bet tie abi sējumi par suņiem ir saistīti, viņas abas jālasa ;o

Es bišk arī apjucis, ja pie reizes arī vaicāji par Livingstone, tur tur ir pieejama lejuplāde, ne visai mangai, bet daļai, bet arī tā ir kissmangā un batoto, bet nedaudz mazāk iztulkota.

BET ja tiešām nevēlies reģistrēties mēģināšu izpalīdzēt. Uzgaidi bišk.

Nevajag nevajag… tikko piereģistrējos, es vienkārši esmu slinka, thats all :smiley:
Bet jā paldies :3

@Jua

  1. volume https://failiem.lv/u/p2xmxafq
  2. volume https://failiem.lv/u/nc5vyjsg

ou xD nepamanīju tavu ziņu, nu nekas, kādam varbūt noderēs. bet ilgi tur tomēr nestāvēs, pēc 1. izdzēsīsies peč mēneša bet 2. pēc 2 nedēļām laikam :rofl: