Kādu labu mangu lasiet?

Kaut kas interesants tur notiek? :smiley:

Ja tā reāli, tad laikam, ka nē. Ļoti vienkārši slice of life mometi. Priekš garlaicības nosišanas laikam jau, ka ir ok.

šo jau pirātiski visticamāk neatradīs internetā, bet tomēr ielikšu spoilerī

šis tas un galvenā varone mēģina atrast pazudušo suni, un apciemo tēvu slimnīcā.
kafejnīcas strādniece runājas ar darba kolēģiem, un mēs zinam ka viņa mācās angļu valodu no tv jo grib doties mācīties citur.
divas draudzenes vienu otru reizi ietusē kopā.
galvenā varone slinko un negrib sameklēt darbu.

un kaut kas vēl. tā teikt. izvilki pāris īsi stāstiņi no izdomātu tēlu dzīves. nothing much.

Ohhhh… no new manga to me then :smiley:

Himegoto: Juukyuusai no Seifuku ch. 100
Ohhh… Minako :D

3 Likes

@Enemijs Tu lasi šito mangu? :smiley: Ja jā, tad es vēlētos uzzināt tavas domas par 27. nodaļu :smiley:

Boku wa Nando demo Kimi ni Hajimete no Koi wo Suru

Nē, diemžēl nelasu. Manīju jau pasen, uzmetu aci, bet ātrumā nepiesaistīja.
Varbūt kaut kad palasīšu, un ja tikšu tik tālu, un ja atcerēšos, tad padošu ziņu :smiley:


one-shot
http://kissmanga.com/Manga/Noppo-ga-Iru

Žēl gan jo tas pēdējais chapters gan man izraisīja dusmas :smiley: Un es vienkārši gribēju uzzinār kāda cita viedokli :smiley:

Un tas one-shot beigas was such a disapoitment :smiley: Tiešām cerēju uz kādu horror gabalu :smiley:

it’s just a prank bro :smiley:

Man patiktu ja tur nebūtu prank :smiley:

Yume Nado Mite ha Orimasen

1 Like

@Jua
īss, nekas tāds īpašs, bet varbūt patiks.

Ohhh…vēlāk būs jāpaskatās :3

No sākuma nepatika jo domāju ka stāsts būs par kaut kādu mazu creepy stalkeri, bet beigas tomēr bija nedaudz mīlīgas :3

1 Like


Lasu kā fizisku kopiju. 2-in-1 omnibus edition.
“Kindred Spirits on the Roof: The Complete Collection”


vienai nodaļai nosaukums "Another Yuritopia"
hehe :joy:

tik tā, manga ir balstīta uz visual noveles, kas ir pat pieejama steamā, bet pa 31,99 eiro x_x

Mashira

Vēl aizvien dusmīga par pēdējo nodaļu šoreiz tā ir 29. nodaļa… Jo vienkārši cmon nu nevar tas taču šādi beigties :tired_face:

Juvelines

(uzspied uz attēla lai redētu pilnu attēla versiju)

Justice will be serverd!



Vellos, gribētos to Akumetsu masku sev. That looks so awesome :open_mouth:


@Jua Laigan tev patīk kaķīši :cat: , bet šis ir par sunīšiem :dog: , bet man liekas, ka tev varētu patiks šie. ;o


P.S. Šie liks nobirdināt gan bēdīgu :cry: gan priecīgu asariņu :relieved: