Kāds ir bijis kādu reizi Ķīpsalā Unicona?

Esmu bijusi jau 2 reizes. Šogad vēl iešu uz hypertown un Unicon 2019. Interesanti, kuru var satikt?

1 Like

Man ir interesanti, kurš ir kaut reiz te bijis Unicona? Ķīpsalā bija diezgan interesants Wintercons šogad. Gaidīšu nākošo vasarā. Varbūt arī apmeklēšu HyperTown :slight_smile: . Vai ir kādi vēl cosplay’eri kuri grib?

1 Like

Katru gadu Animeforums rīko gājienu no centra uz UC. Gan cosplay cilvēki, gan parastie ikdieņi. Info tiek vinmēr publiskots FB un citos soc tīklos.

2 Likes

Biju pagāšgad un iešu šogad, domāju būšu cosplayā, centīšos kaut ko nepārāk grūtu, doma pagaidām ir Bossun no “Sket Dance”

1 Like

Kaut kur dziļi iekšā sēž doma, ka varētu doties un uzcept gintoki kospleju. Ja nebūs žēl naudas, mayybee

1 Like

Nu 15 gada sākot, visos Uni un Winter pabiju. Pagāšgad vēl sanāca Balticon, HyperTown un Unicon LT

1 Like

Eju uz katru vasaras Unicon un pagāšgad biju apmeklējis hyperTown arī. Plānoju aiziet arī uz šī gada HyperTown, ja laiks un līdzekļi ļaus.

1 Like

Hey.Biju uz Unicon un pat uzstājos …kas bija amazing experience jo pirmo reizi izmeginaju solo uzstasanos :D
Par sogadu vel ir jautajums jo paraleli man bus skolas prakse so who knows

jau pāris gadus strādāju Unicon so esmu bijusi un kosplejojusi un diezgan no šiem pasākumiem. Biju pagājušogad Hypertown so nezinu vai iešu šogad, jo pagājušā reize nebija īpaši impressive lai uz to tērētu savu naudu

1 Like