HyperTown 2020 gamer festivāls

sveiki! esmu gājusi uz vairākiem conventioniem - Unicon, Wintercon, Animatsuri, Hypertown. bet jautājums ir tieši par pēdējo. es esmu cosplay’ere. pagāšo gadu hypertown nebija nekas impressive. zinu, ka hypertown ir vairāk gamer un geek festivāls. bet, varbūt kāds vēlas paklajot kopā?:D

būšu. Ja atradīsi, tad ļauju stalkot mani :smiley:

1 Like

Es tieši domāju vai iet, vai arī nē, jo nebija kompānijas ar ko iet. :grin: Es labprāt aiziet, ja kāds gribētu pievienoties… Citādi interese vienam iet īpaši nav. :pensive:

Būšu es+mans brālis, tikai sestdien :D negarantēju, ka būsim aizraujoša kompānija, bet varam būt pierunāti, piem., aizņemt krēslu zālē :^)

1 Like

Es vēl neesu izlēmis vai man iet vai neiet. Būtu viņi to organizējuši maija beigās kā iepriekšējos gados tad man nerastos šaubas, bet šoreiz tas ir nedaudz par agru prekš manīm.

3 Likes

Piekrītu

1 Like

var pastaigāties kopā, man nav pretenziju, ja tik tev?:)

stalkošu jūs visus :D

ka lai atpazīstu ka tas būsi tu? :thinking:
ja pat atradīšu, nekur neaizbēgsi no apskāvieniem!<3

Parasti izskatos šādi.

1 Like

tad gan jau atradisu <3

Kas ir tas vīrietis tev blakus? :smiley:

2 Likes

kaut kāds pediņš ar fotoaparātu.

1 Like

Ja es iešu, tad tik arī sestdien (15 februārī). Es priecātos, ja sastādīsiet man kompāniju.

1 Like

nice! tad padod ziņu, kad esi izdomājis, vai dosies :^)

Ok. Will do.

1 Like

@Meku_Chan, @vriska Būtu forši tikties un es arī nebaidos no Jumsw :D
Tikai pasakiet cikos un kā tiekamies. :)

Es būšu pie popkorna un ghetto games. Palīdzēšu pārdot anime kolekciju. Nāciet sasveicināties :D

Es biju tikai uz pirmo dienu, bet kā kopumā jums patika?

Man ļoti patika festivāla gaismas! Nevarēja pateikt ka tā ir Ķīpsala :smile:

Biju nedaudz tā kā vīlies. Šogad bija mazāk gaming paneļu. Nebija ne MSI, ne Acer, ne HP. Un visvairāk žēl bija ka nebija Overwatch turnīra. XD

1 Like