Kā jūs atceraties anime brīžus?

Cilvēki, zinot to cik daudz jūs esat noskatījušies anime… KĀDĀ VEIDĀ JŪS ATCERATIES KKĀDUS KONKRĒTUS MOMENTUS? Like… Es pat tikko noskatījies kādu anime varu tik tā, miglaini atcerēties kādu konkrētu brīdi, bet jūs te tā… Ar 95% precizitāti. Amazing :o

1 Like

Šī maģiskā spēja saucas google finder un laba atmiņa vai veiksme…

1 Like

Zīmēšanas stils un krāsu palete. Retāk konkrēti skati vai vietas. Es varu atcerēties daudz vispārīgas anime iezīmes, kaut kas konkrēts man maz aizķeras prātā.

2 Likes

Parasti attēlus varu mēģināt atminēt, skatoties pēc artstyle un fona, t.i., kādā laikā un vietā norisinās anime darbība. Ir arī daži momenti, kuri vienkārši iespiežas prātā. Bet tā, kā neesmu pārāk daudz anime redzējusi un negribu krāpties, ļoti reti sanāk ko minēt :sweat_smile:

Ir tādi momenti, kad uzmetas zosāda vai vnk karsts vilnis pārskrien pāri ķermenim= my top 100 anime appeared.

Kkā vairāk pēc artstyle spriežu, daudziem ir unique ones, kas uzreiz nodod viņus. Otrais faktors, ja es tikko noskatījos darbu, tad es gan viegli saprotu vai tas ir no tā darba or nah. Trešais vnk uzplūst galvā, jo daudz reizes ieliek bildi no epic momentiem, kas paliek atmiņā.

citiem ir laba vizuālā atmiņa, citiem dzirdes.

Es nevienai dziesmāi vairāk par 10 vārdiem neatceros, bet to ko redzu, atceros ļoti labi.

Man liekas kaut kur zemapziņā saglabājas viss, tik piekļūt pie tās atmiņas jau ir cits jautājums, vajag kādas asociācijas, kas atsauktu atmiņas. Citreiz ir tā ka kaut kādu filmu skatījies 10 gadus atpakaļ un neatceries par ko bija, nedaudz paskaties sākumu un atmiņā ataust viss pārējais vairāk vai mazāk kas tur bijis :smiley:

1 Like

Atceros balstoties uz spilgtākiem iespaidiem ko kāda konkrēta anime man sniedza. Un šos momentus atspēlēju savā galvā vairākkārtīgi. Palīdz arī Youtube, kur tos momentus es atrodu un vēlreiz noskatos.

Diezgan vienkārši art+ lika man iekšēji izjust emocijas lika pārdomāt lietas.