Kā atrast otro pusīti?

Kā izpaustos tas, ka koļī ar inteliģenci?

“mazā, es zinu krebsa ciklu no galvas. Gribi atnākt paklausīties?”

3 Likes

Nu okay, iedomajamies ka tu dabū pelēku meiteni ar cāļa smadzeni. Kā jūs nodzīvosiet turpmākos laulības gadus? Drāžoties un skatoties Netflix? :grimacing: Man tā šķistu kā elle, nevis kā laimīga laulība…

1 Like

“Ev mazā, es zinu kā nauda nonāk no tava bankas konta uz citu bankas kontu. Vai ļausi manam peso ieslīdēt tavā maciņā :speak_no_evil::hear_no_evil::see_no_evil:

3 Likes

Diez nauda = gudrs.

Ir augsta korelācija starp IQ un ienākumiem, lai gan ir savi izņēmumi.

2 Likes

Pasaki politiķim to.

12 posts were split to a new topic: Jautrie fakti par bankas kartēm, termināliem un sistēmām no @Onii_chan un @5umm3r

Not true. Gudri cilvēki negrib investēt šajā kapitālistu patērētāju sabiedrībā. Nauda ir meli, šampūni ir meli un brokastu pārslas ir meli. Iesaku palasīt šo divu Demi God dzīves stāstus:
Grigorijs Perelmans
Teds Kazinskijs

Diez dzīve = tavs skatījums. Ir daudz faktori vienmēr

Iedomajies politiķis, nezin kas pa windows viņam. Teica windows 16.

Tu tā arī neatbildēji, kas traucē tieši tev

1 Like

Godīgums?

Pasaki to Latvijas zinātnei xd

1 Like

Daudziem netraucē

Neizprotu tavu domu gājienu. Tu domā, ka tur galīgi spaiņi sēž? Tie ex-aktieri un citi āksti, kam uzmanības trūkst, ok… Bet principā valdībā ir izglītoti un zinoši cilvēki. It īpaši ja balso par svaigākām asinīm, nevis post-padomju oligarhiem. Korupciju muļķis arī ilgi nepaslēps un tās mums netrūkst.

Un politiķi tev neliedz nopelnīt.

2 Likes

Aha…politaka neliedz neko…

Moving goalposts is not a game I want to play right now.

2 Likes

Drīz parādīsies jauns topiks “Piebringer skaidro incel subkultūru”

1 Like

Es jau gribēju teikt ka jāatgriežas pie romantikas, citādāk atkal jaunu topiku atdalīs

3 Likes

Mēs to nevaram, jo politiķi liedz nopelnīt un visi IT darboņi, biznesmeņi un citi profesionāļi, kas pelna vairāk par politiķiem, nav godīgi.