Kā atrast otro pusīti?

Bet vai tādā scenārijā tomēr vēlāk vai agrāk nesagribas sasniegt kaut ko vairāk no dzīves?

Tad abi var nolemt ka pietiek. Mērķis nav būt iespējami ilgi kopā. Papildus tam ir pragmatiskā pieeja - “nav vērts šķirties jo tad atkal būs jāčakarējas ar jauna partnera atrašanu”.

Mani senči. Dzīvo visu manu mūžu kopā, strīdās katru dienu tikpat ilgi, reāli cieš abi, bet dzīvo kopā joprojām. Labi agrāk, kad algas bija mazas un nevarēja atļauties, bet tagad… Lai gan tas, iespējams un cerams, ļoti drīz mainīsies.

Nabadzīgās valstīs taisa arī dēļ mirstības. Grib, lai vismaz viens izdzīvojušais kopj vecumdienās.

Conditional love is not love.

Welcome to the real world. All love is conditional.

5 Likes

Relationship love is not the same as parental love. There are different kinds of love. You don’t just love someone because they exist, you love them because of who they are, and the things that make them who they are can change.

3 Likes

Tieši tā. Man patīk Dž. B. Pītersona doma:
“Iedomājies tu sēdi savā istabā. Tev tā patīk un tu tajā jūties ērti un droši. Tagad iedomājies ka tu atrodies tajā pašā istabā, bet tur kaut kur sāk rāpot čūska. Tajā brīdī tev pazīstamā istaba kļūst par pavisam jaunu istabu. Tā kļūst tev nepazīstama un bīstama”.
Man patīk šis piemērs, jo tas uzskatāmi parāda la mums patīk lietas (un cilvēki) tādas kādas viņas ir, dodot mums drošības un komforta sajūtu, un ja veikt izmaiņas tad tikai tādas kas ir pašam zināmas un tīkamas.

2 Likes

Skaidrs tas, nauda tad valda pa pasauli.

1 Like

Nav fakts. Materiālās vērtības piesaista, jā. Bet papildus piesaista arī izskats, raksturs, nodarbes, zināšanas. Katram savs.

Zināšanas vairāk atbaida nevis piesaista. Kad kāds zina to ko tu nezini, diez tu viņam patiksi. The curse of knowledge, laikam termins.

WhatTheFuck

I don’t know about you, bet mani atbaida stulbums.

4 Likes

Pat ja mēs pieņemam tavu premisi par patiesu, kas tev liedz nopelnīt naudu?

Bruh…this explains why I am single :flushed:

Same. Man personīgi ir bail tieši aspektā ka cilvēks var investēt crypto, pievienoties kultam vai balsot par Šleseru Saeimā.

1 Like

Nu, par crypto varētu pastrīdēties (man ir viens čoms, kurš ir ielicies un pamatīgi uzvārījies un turpina vārtīties), bet visādi citādi piekrītu, it īpaši kultu/sektu u.tml. grupējumu ziņā.

Nu nez… redzot kā pasniedzēji menģējās universitāteē tā gan nešķita

Vecīt, zināšanas ir fucking seksīgi.

8 Likes

Nu nezinu kada barā uzturies, bet skolas laikā tu ar zinašanam diezvai kādu pick up line varētu

Stulbums tak

2 Likes