Kā atrast otro pusīti?

Excuse_me

I wholeheartedly second this.

2 Likes

Wtf is this this thread. Sen jau zināmi uzskati sabiedribā, kad sieviešķis skaitās kā cilvek būtne. A virišķis skaitās kā cilvek darbs. Tas nozimē, vismaz sabiedribā, tu kā vīrietis esi tik svarīgs cik tu spēj dot sabiedrībai(nauda). Vienalga kas tu pa fruktu, ja nevari sniegt neko sievišķa acīs 0. Little rant.

2 Likes

Lol, kad katra meitene, ar kuru es par šo runāju, meklē emocionālo saiti, good luck with this shit

Saka vienu, domā citu.

1 Like

9 posts were split to a new topic: “Kā atrast otro pusīti” tēma aktīva kā nekad

10 posts were split to a new topic: Emocionālas problēmas tagad un pagātnē

29 posts were split to a new topic: Foruma dating show extravaganza

es tagad skatos bez tinder un badoo, ir arī bumble. kā ar to?
vēl netā redzēju, ka ir hinge, laikam nav latvijā pieejams

Bumble nepaguvu pamēģināt, bet ir dzirdētas pozitīvas atsaucas. Nezinu gan kas tur notiek ar aktivitāti. Noteikti tas pie mums nav tik aktīvs kā Tinder.

Man arī liekas, ka nav.

Es atradu tehnikumā,gandrīz 6 gadus bijām kopā, tagad ilgi neko nemeklēšu

2 Likes

Bruh :smiling_face_with_tear: Izklausas smagi…

3 Likes

Still a good run. Uzreiz jau arī nevajag meklēt, kad sagribēs, tad meklēs.

Vismaz es neskatos uz tām ilggadējām šķiršanās reizēm diži negatīvi. Mēs te runājam par gadiem, cilvēki mainās un tu no sākuma nekādi nevari paredzēt kur jūs abi attapsieties nākotnē.

2 Likes

5 Likes

Kādreiz mēģināju arī bumble. Tur fīča tāda, ka ja ir match, tad meičai pirmajai jāuzraksta 24h laikā. Ja neraksta, tad match pazūd.
Tur pa lielam tās pašas sejas kas tinderī, vienīgi vēl opcija uzlikt modu, ka meklē draugus. Also ļoti maz cilvēku, salīdzinoši.
Un ziniet, džeki. Šeit tieši aplikācija, lai meičas pirmās rakstītu. Lielākoties čaļi paši pēc pirmajām ziņām bija nereāli ded :D

3 Likes

Un cik tur tādi cilvēki ir? Samērā maz, ne? :D

Protams. :grinning: vairāk meičas un ārzemnieki, kas meklē jaunus cilvēkus

sadge

Damn es zināju, ka uz šo postu būs cringy incels komentāri, bet negaidīju, ka tik ātri :smiley::smiley:

Nebrinos ka tā domā, most guys kuriem ir problēmas ar dāmām iet uz šo toxic behaviour. Bet vismaz varu liecinat kā tā nav un šo domu gajienu izmanto tikai vai nu lai piesaistitu people down on their luck vai rodas lai attaisnotu beeing alone.

+ Lai lietotu vārdu “Sievišķi”? Lūdzu izkrati sirsniņu, kas tevi tik ļoti sāpināja, lai tā sauktu viņas tā…

2 Likes

Grabs popcorn.

5 Likes