Emocionālas problēmas tagad un pagātnē

Visi, izņemot tinderiešus, meklē emocionālo saiti. Tas ir cilvēcīgi. Problēma tajā, ka cilvēki mūsdienās bieži vai nu slēpj savas emocijas (sometimes I do this), vai izpauž tās pārspīlēti (red flag).

Man šķiet, ka tieši mūsdienās ar šo ir labāk, jo cilvēki vairāk zina un domā par psiholoģiju, kā arī tiek mazāk traumēti, jo dzīve ir mierīgāka

1 Like

wut? Mūsdienās ir daudz vairāk cilvēku ar mentālajām problēmām. Un par to, vai zina/domā, arī varētu pastrīdēties; bieži liekas, ka viens otrs vispār nedomā un neko negrib zināt.

1 Like

Ir mazāk, vnk par to vairāk rūpējas. Agrāk vnk tas tika uztverts par normu. Bija vairāk karu un violence, vairāk un stiprāk traumētu cilvēku. Mainījās attieksme uz labāko pusi

Es domāju, ka gan cilvēku ir vairāk, gan mentāli slimo, gan iemeslu būt mentāli slimiem. Vienkārši tie iemesli ir mainījušies, cilvēki ir palikuši mentāli vājāki, jo laiki ir kļuvuši labāki.

3 Likes

Nu hz, es redzu pretējo, vnk agrāk mentālās slimības vairāk noveda pie kariem, genocīdiem utt, bet tagad cilvēki vnk raudā internetā un tikai dažreiz kādu nogalinā

Šāda veida konflikti ir saistīti ar vēsturi, ģeogrāfiju un etnisko situāciju konkrētās teritorijās. Bik sarežģītāk par “es jūtos slikti, laiks genocīdam”. :smiley:

4 Likes

tikai dažreiz

https://massshootingtracker.site/

1 Like

Agrāk viņi pat nesaprata, ka tas ir dēļ viņu psihozes

Viens labums šijos laikos gan. Tagad mentalitates problemas neuzdkata pa kautkādiem demon apsestajiem.

5 Likes