Kā atrast otro pusīti?

I feel attacked (⁠┛⁠◉⁠Д⁠◉⁠)⁠┛⁠彡⁠┻⁠━⁠┻ :joy:

Manas smadzenes vnk uzkartos

1 Like

Vispār par šo man bija situācija, kur čalis sākumā ļoti iniciēja un tad tad pateica ka ir mana kārta un “jāatstrādā” viss, ko viņš sākumā ķip izdarija (kas nekad nebija iespējams pēc viņa vērtējuma). Šīs mani uz ilgu laiku traumēja

1 Like

Labā dabā 3 meičas no latgales, telšu pilsētās kaimiņienes tieši man prasīja kur ir tuvākais ezers jo viņas rīt grib nopeldēties. Bet tad kad actually piedāvāju ka varu aizlaist līdzi, ceļu parādīt uzreiz backpedal bija. Joprojām nesaprotu vai tas bij mājiens un man bij pārāk pozitīva reakcija, vai viņas vnk gribēja ceļu zināt.

1 Like

Like…bijām jau savstarpēji sapazinušies…ar pilnīgi fake vārdiem un dzīvesstāstiem, bet sapazinušies

Ahahaha rofl :rofl:

Viņas tak bija 3, tātad vnk jautāja ceļu

1 Like

Excuse_me
It sounds like you’re saying that just because there were 3 of them, that somehow automatically means none of them were interested.

1 Like

Nuuu mes ar bijām 3

Bet uz labu dabu visādi eksperimentētāji dodas

Tas vēl nav pats trakākais par šo gadījumu, es pat nezinu, kura daļa tieši ir, bet nu beidzās viss ar to, ka viņš pateica, ka ir gejs

1 Like

pepethinking
Moš čalis mēģināja iziet ārpus savas “komforta” zonas un pamēģināt pretējo pusi?

Nē, viņam pirms tam tikai meitenes bija, bet ļoti neveiksmīgi un ne fiziski

1 Like

Nesaki ka tu biji tā kuras dēļ viņš saprata ka labāk cincīši patīk

4 Likes

Ok, laikam saprata, ka ar meitenēm nesanāks, un tad pārmeta puses.

Viņš sāka lasīt yaoi vienā brīdī un fantazēt par mani ģenderbendā :neutral_face:

7 Likes

blyat
DiosMio
Really
KEKW_holup

4 Likes

Oh dear…

That’s a can of worms I do not want to open.

3 Likes

I’m dying :joy:

Teikšu tev godīgi, kā to no malas pateikt es neesmu atkodis. Parasti viņas, neko neiniciē jo baidās/kautrējas un viņas to var atļauties, jo sabiedrībā čalim ir ierosinātāja loma. Kad beigs baidīties, lietas var strauji mainīties vai arī nē. :joy:

Skolas laikos tā mājinos mājieni ir draņķīgi, jo neviens nezin ko dara. xD

Viņas gribēja zināt ceļu.

2 Likes

Nah nah, ja baidās/kautrējas, to ir samērā viegli noteikt un tādā gadījumā tas ir saprotams, bet kad ir meiča ar raksturu, kas vnk neiniciē principa pēc… Dead fish, ignored.

Tas bija klases salidojumā pirms ~3 gadiem.

Es sāku saprast kādēļ tev viņa absolūti nebija pievilcīga. :stuck_out_tongue_closed_eyes: