IT brālības stūrīts!

2 Likes

Tik neesmu vēl redzējis ka kāds ar to darbotos xD

Pa 300-1000 USd var nopirkt pietiekami labu printeri. Tas protams nebūs domāt miniatūrām un visas detaļas būs riktīgi jāslīpē, bet still, tas ir pilnība funkcionējošais 3D printeris, ar kuru var printēt modeļus.

Tu esi tehnikas guru xD

Dude… Es pielodēju Plusu pie plusa un mīnusus pie mīnusa un ieliku kartona kastē…

2 Likes

Bet tas izskatās episki xD

Tehniski slaļruņiem pilnībā vienalga polaritāte, bet nu, man vadiņš jau bija zilajā krāsā nokrāsots. :smiley:

Es sev pielodēju usb femine (nezinu vai pareizi nosaucu) kabeli pie 9v bateriju holdera un tagad visu saspraužot man strādā tā led lenta xD jūtos lepns par sevi xDD

Nah, episki būs viens mans cits project, bet tam jāapgūst fototranzistoru un fotodiožu maģiju. Pagaidām izmēģināju 4 variantus un no Ķīnas gaidu 5-to. Tur visai svarīgi jūtīgums. :D

Itkā lodēšanu vajadzētu apgūt 6-tajā klasītē? ne? :smiley:

1 Like

Polaritāte gan bija tikai Fizikā. Tā ir 9- tā klasīte. :smiley:

Mums tādas ekstras nebija… tik ar rotzāģiem mocījām koka dēļus… bet nesen nopērkot lodāmuru izrādījās ka lodēt ir riktīgi fun

Also, piektdien man darba intervija uz vienu pozīciju DraugiemGroup (nu tie čaļi, kas to soc tīklu taisija) :smiley: Tākā, ja kādam interesē, tad mand interduction task, kuru bija jāizpild, lai parādīt savas prasmes. Maybe kādam noderēs online testu dzinis. https://github.com/m1raz/DraugiemGroup-interduction-task Also pieejams te: http://138.197.207.142 (pagaidām ir tikai deģenerātu Math test) Domāju, ka prikola pēc varētu samest tur testus par anime, bet nu man slinkums, tākā drīz tur parādīsies podziņa “Create” un forumā jauns topic :smiley:

Woah, es tos braukšu ēnot ēnu dienā :smiley: mož tevi satikšu :smiley:

Kas ir tas ko tu sataisīji? :thinking:

tests… =_="

Man nekas tur neiet

RTU elektronikas klubā tagad drīz būs daudzkrāsu printēšanas opcijas ar izmēru detaļai max 200X200X250 mm (X/Y/Z)
Mēs pasūtam mixer galviņu un tiemkam interesē elektronika var ciemoties un pa ziedojumiem printēt ja nav nekā pārāk liela, un tad vel 3D printēšanas pakalpojumi kā arī lāzerēšana no finiera plastmasas utt ir pieejama RTU Design Factori

Vai pareizi uzstādiji serveri? Iespējams, ka tev nav json atbalsts serverside.

1 Like

That moment when you know…

1 Like