Hipotētiskās romantikas teorija

Pārmaiņas pēc gribējās uzrakstīt kaut ko jauku nevis mizantropiski nihilistisku, tāpēc uzrakstīju pieķeršanās dzejoli meitenei. Tikai es viņu vēl nepazīstu un neesmu saticis. Un viņa mani vēl arī nē. #wtfforge

2 Likes

Tā ir hipotētiska meitene, vai kkāda čiksa, kuru tu esi kaut kur saticis/redzējis?

Fantāziju līmenī tikai pagaidām :smiley:
Bet nu ar kaut ko jau jāsāk, ne

Šito es saprotu, pats bieži fantazēju par romantiskiem scenārijiem ar sievietēm kas visticamāk neeksistē

2 Likes

Tur ir mežonīgi daudz faktori jāņem vērā, lai šāda pieeja neliktos creepy. Minēšu svarīgākos faktorus:

  1. Šai meitenei tevi jāzin, vai nu caur draudzību vai nu caur taviem podkāstiem, jo tu nemaz nedod creep vaibus. Tevi nezinot, tu būsi vienkārši kārtējais loneris, par kuriem stāsta internetā.
  2. Šai meitenei jābūt romantiķei vai arī dažādības cienītājai
  3. Jāskatās, kas tev ir dzejolī. Ja viņš ir jestrs un inviting uz iepazīšanos, tad tas ir diezgan jauki un procentuāli ir lielāka iespēja, ka dāmas interese uzplauks. Ja dzejolis ir par glāstiem, seksu un kā tu gribi sasmaržot viņas matus, tad you failed hard
  4. Cikos tu sūtiji ziņu? Labākais laiks ir pēc darba ap 18;00-21:00. Tas nozīmē, ka tu tiešām šo dzejoli apdomāji un izlēmi saņemt drosmi pēc darbiem bagātīgāss dienas. Ja no rīta, pa dienu vai naktī - you failed hard
  5. Cik garšs bija dzejolis? Ja Viena rinda, tad ok, ja divas tad ngghhhh, ja 3 - too much, you go to the creep zone
  6. Vai dzejolis bija personīgi viņai? Ja jā, tad arī neder. Dzejolim jābūt general, lai meiča domā, ka viņa nav vienīgā, kura saņem šo dzejoli. Tad ir jāķeras pie ragiem un jāpierāda, cik tu esi sakarīgs. Tas liecinās, ka meičai gan jau ka ir konkurence, jo norm čalis + dzeja ir pieprasīti tirgū, attiecīgi, viņa tik ātri tevi neatlaidīs.

Protams vēl ir mēnešreizes, mēness fāzes, bet par ro parunāsim nākamajā sērijā “5umm3r attiecību sarunas” :metal::joy:

Papildus tam, visi šie pirmie iespaidi un psiholoģija ir jāizmanto tikai pirmajā mēnesī - lai nocietinātu meitenes interesi par tevi. Pēc tam jau var rādīt savi īsto “es”, un tad skatīties, kā meitene reaģēs.

Bet nebēdājiet, tas nav nekas slikts, ja meitene atšuva pēc mēneša gara darba - Jūs ieguvāt labu pieredzi un seksu, I consider that a win win :joy::joy::person_shrugging:

Paldies, es patiesi novērtēju šos ieteikumus un ņemšu tos vērā, KAD tā meitene uzradīsies manā dzīvē. :smiley:

Es labprāt padziļinātāk padiskutētu plašāk par pāris apakšpunktiem
(īpaši par 6, jo tajā minētais ir pilnīgā pretrunā ar maniem uzskatiem :smiley: ), bet tad pastāv risks, ka tūlīt šito pārcels uz jaunu tēmu un es atkal būšu trigerots xd

4 Likes

Runa ir par hipotētisku iedomu meiteni, my dear friend

Nesaki ka tu reizēm (vai katru mīļu dienu) nefantazē par tevis pašas izdomātiem cilvēkiem

2 Likes

Nu moins, manas vecās rindas par vientuļnieku neona pilsētā ir pārāk garš

Es varu tev piedāvāt: antinatalisms

1 Like

what in the actual … ?
Kaut kādi mind games, BS, izlikšanās ka neinteresē personiski un vis kaut kāds cirkus :face_vomiting:
Pass

7 Likes

Vaine, manās acīs tas būtu - čalis ganjau sūta vairākām, značet negrib neko nopietnu bet tikai parotaļāties, nafig tādu lupatu man, pass. Un es neteiktu ka baigā konkurences sajūta man patiktu vai baigi mudinātu

Nē nu vienmēr var rakstīt pa vidi visapkārt- pilsētu vai dabu, savām pārdomām pa dzīvi, bet tā nav tā dzeja ko meičàm sūtīt

2 Likes

Un te mēs brīnamies kāpēc dzeja zaudē popularitāti

Dzejai viņa diktē noteikumus kārnus
Kā putnam apgriezusi spārnus

Rindiņu rakstīšana nav prāta spēles
Jāatbrīvo mūsu gara mēles

Pantiņa rinda nav rinda bankā
Kāmēr izlasīsi darba diena nebūs galā

Laiks ir ļoti relatīvs
Dēļ tā lasāmais nekļūst negatīvs.

3 Likes

@5umm3r What the actual fuc?Nē nu ja tev tā darbojas…sure,you do you boo…bet tas noteikti nedarbojas uz kopēju meiteņu kopumu…mēs katrs esam savādāka,tev tas var likties creepy,kāda būs aizkustināta par tādu štelli,lai cikos viņai to sūtītu.

4 Likes

Šeit ir runa par aritmērisko vidējo. Es nevienā brīdī neteicu, ka vidējā meitene ir normāla :person_shrugging::joy:

Šis ir tikai mans vispārīgais novērojums. Meitenei pie tevis ir jāpierod. Nevar uzreiz viņu apliet ar aukstu ūdeni un stāstīt visus hobijus, drūmos dzīves stāstus, kas tev besī utt.

Tas jau vispārīgi atbaida cilvēkus, ja tu esi pārāk atvērts un sākumā neizliecies kā pelēkā massa.

Tas viss, protams, ir no manas pieredzes un mana opinion. Mēs katrs ejam dzīvē caur dažādām situācijām un cilvēkiem. Es izvilku loterijas kartiņu, kur bija jāizliekas par to, kas neesmu, lai iekļautos sabiedrības masās.

yuuuuup ;3 man vispār ja vakara pasaciņu pastāsta, dzejoli uzraksta vai padzied vai kādu stāstu uzraksta - tas viss nereāli aizkustina un patīk :kawaii_potato:

5 Likes

Tas viss tiešām ir ļoti jauki :face_holding_back_tears:

1 Like

@5umm3r Man šķiet, ka Tu pārāk projecto savu personīgo pieredzi un attieksmi uz citiem un tad uzskati tās par universālām.

Protams, cilvēki ir dažādi un kāds varbūt tiešām būs tāds pats kā Tu, bet lielais vairums tomēr tiecas pēc uzmanības, lai vai kādā formā tās netiktu izrādīta.

Tādas spēlītes kā “izliecies, ka Tev nepatīk” vai “neparādi, ka šis cilvēks ir vienīgais Tavā redzes lokā” varbūt ir aktuālas dažādos izklaides medijos, taču reālajā dzīvē - pieaugušu cilvēku aprindās tas tā nestrādā.

Man protams žēl, ka Tavs skatījums un tad arī vienlaicīgi attieksme ir tik drūms, bet viss ko Tava ģeneralizācija dara, ir atbaida cilvēkus un varbūt pat dažiem iedzen bailes pat sākt mēģināt kaut ko.

2 Likes

Nu qr šitadu domāšanu es vidusskolā ar nevienu tā arī nesadraudzejos, kur nu vēl kādas attiecības izveidoju. Pandēmijas laikā nozvērējos ka “fuck this shit” and now embrace my quirks. Take it or leave it.

2 Likes