Hipotētiskās romantikas teorija

Es noteikti šim piekristu - vislabāk ir vienkārši parādīt sevi, kāds esi. Jāsaka, ka tādā veidā arī “atfiltrē” cilvēkus, ar kuriem vienkārši nav pa ceļam. Un tuvajiem draugiem, kuriem es lieki neizlikos tas arī tieši patika. Un man patīk tas pats viņos (tas pats arī attiecībās).

Esmu centies izlikties, bet jāsaka, ka to personību vari saglabāt ļoti limitētu laiku, līdz iekrīti tumsas spirālē. Varbūt pat ieslīgsti skumjās, jo esi izveidojis tēlu, kas pašam dziļi sirdī nepatīk.

Uzaugu ar mācībām, ka par cilvēkiem ir jārūpējas. Un ka obligāti jāmāk rūpēties pašam par sevi. Man arī patīk ķimerēties - esmu rakstījis personalizētus stāstiņus, dzejolīšus (piemēram izmantojot sievietes vārda burtus katrai rindkopai), veidojis īpašas receptes - un tas ir raisījis prieku arī man pašam.

Protams, ne visi ir vienādi. Esmu dzirdējis, ka citiem cilvēkiem patīk, ja otru ignorē, liec gaidīt, vai pat no pazīstamās - ka puisis ar ko satikās, minēja, ka viņa nebija “izaicinājums”, jo viņam nebija jāskrien pakaļ. Bet tas katram individuāli.

5 Likes

Pēc šitā jāiet raudāt stūrī :person_shrugging::smiling_face_with_tear:
I guess jautājums ir arī, kādus cilvēkus es vēlos piesaistīt.
Es vēlos stiprus un neatlaidīgus. Tādi parasti ir biznesmeņi vai sportisti. Šāda tipa cilvēkiem tieši patīk “spēlītes”, jo viņiem katru dienu gan jau raksta ar kosmetiku nomālējusies Kaķa no Ķengaraga, attiecīgi, izaicinājums ir kas tāds, kas viņiem patīk, jo visu viņa dzīves un aizraušanās ir izaicinājums.

Varbūt bik savu žulti šeit izlikšu, bet cik deitos ir būts, es nevaru izturēt tās lupatas, kas mētājas apkārt. Pirmajos deitos jau saka “Mani sita, es apvainojos, man ir grūti, man neinteresē, es samierinos, mana bijusī šito/to”. Date beigās jūtos kā mamma, kas beidzot ir uzklausījusi dēlu.

Savā ziņā sure, cilvēks ir atklāts, neko neslēpj - izklausas pēc lieliskas romantikas sākuma, but ak Dievs, kā man tas nepatīk…

Attiecīgi, es atvainojos ja izliku savu viedokli kā universal, @Forge uzklausi arī citu opinion, piedod ja tevi samulsināju

Nu paga tas jau ir trauma dumping un te nav nekāda runa par to cik ļoti tu sevi atklāj

1 Like

Es šos textus dzirdu tik bieži, ka man vairs nešķiet, ka tas ir trauma dumping. Tas man liekas ir basic “atklāt par sevi visu, būt atklātam, neizlikties”

Nu manā prātā tas nozīmē aizrautīgi stāstīt kā bērnība pie omītes katru sestdienu tika cepta lielā bļoda ar pankūkām un tas bija vesels notikums kur tika iesaistīta visa saime, utt. Es neeju uz randiņu lai dzirdētu tukšas sarunas un nodrillētas flirta frāze, I wanna know your lore, girl

Tādēļ pat ja attiecības neizveidojās, nevarētu teikt ka tie pāris mani randiņi ir bijuši slikti

1 Like

Ir labi zināt ko Tu vēlies, un kas Tevi piesaista - more power to you.

Bet tieši šāda attieksme ir viens no iemesliem kādēļ male suicide rate ir teju vai 2x augstāks nekā sieviešu. Tas tikai trivializē ciešanas un pārdzīvojumus ar kuriem vīrieši saskarās un liek justies tā it kā tiem nav nozīmes. Lai vai cik spēcīgs kāds nebūtu kādā brīdī tas viss nāks ārā, ja tam neļaus izpausties dabiski, un bieži vien šādiem “plūdiem” seko lūzuma punkts. Katram tas protams izpaužas savādāk, bet reti kad tas ir smuki.

Visam protams ir sava vieta un savs laiks, un probably 1st date nebūtu tā īstā vieta/laiks, bet ja Tu cilvēkam esi jau no paša sākuma likusi saprast, ka Tevi nesaista viņa problēmas, tad nekas veselīgs tur galu galā nesanāks

1 Like

To laikam labāku būtu bijis nodefinēt kā ierosinājumu vai mācību ar pareizāku pieeju.

No mana skatu punkta, piekrītu, ka tādas info stāstīšana randiņa laikā principā liekas nevietā, ja vien nav bijis kāds leading question, kas pie tā noveda. Tādā gadījumā loģiski nevar vainot otru cilvēku. Pie tam, vienmēr taču var apstādināt cilvēku, vienkārši pasakot, ka tas ir bik par daudz pirmajam randiņam tā vietā, lai ļautu viņam izplūst detaļās.
Bet ja vienkāršā sarakstē par tādām lietām raksta, un tas ir pa tēmu, tad es neredzu vispār nekādu problēmu.
Iespējams, ka tavā gadījumā ārpus randiņiem vispār ir minimāls kontakts (mēs tak zinām, cik mūsdienās cilvēki ir slinki sarakstē, it īpaši uz telefoniem, par sazvanīšanos vispār nerunājot, kkāda masu paranoja), tāpēc izvēlās par tādām dziļākām tēmām runāt klātienē, kas tavā gadījumā sanāk randiņi. Es gan neteiktu, ka visas tikšanās klātienē ir randiņi, nezinu, kā ir tavā gadījumā; varbūt ir bijušas situācijas, kuras puisis uztvēra par vnk tikšanos, bet tu - par romantisku randiņu, un tad, loģiski, ir domstarpības un nesaprašanās.

ES TIKAI GRIBĒJU LIKT CILVĒKIEM PASMAIDĪT PAR SAVU ABSURDUMU
ezgif-7-afe294e879

Te jau lietas ir aizgājušas krietni tālāk par hipotētiskas romantikas teoriju, bet ok :D

3 Likes

Viss, Tu atvēri “worm hole” un atpakaļceļa vairs nav :smiley:

Can’t backpedal once time-mass distrortion has started.
We are wayy past “redshift” state already.

2 Likes

Pff. Detaļas. :D

1 Like

es pareizi sapratu, ka arī Tev pašai patīk “spēlītes” vai ne?

varbūt man kaut kā savādāk liekas, bet spēlītes parasti apsīkst pēc kāda laika, jo šamējiem paliek neinteresanti un tad iet meklēt kādu citu, ar kuru paspēlēties, maybe im wrong

Ja neapsīkst ar laiku, vai tik tās nav klasiskās toksiskās attiecības, kurās tauta ķer kaifu no kāpumiem un kritumiem. Drusku izklausās pēc tā.

1 Like

vecais labais triks ar toksiskajām attiecībām ;DD

Ja tev, ejot čučēt, nekutina prātu doma par nazi ribās, nav tak tas. :joy:

1 Like

This topic was automatically closed 3 days after the last reply. New replies are no longer allowed.