Hello, Sveiki! New guy here!

Respekts, vecīt! Šitās ir labas lietas.
Zinu, ka es kavēju, jo es pati sev to atļāvu darīt, bet sveiciens forumā! :joy:
19

1 Like

Sveicieni :smiley:

Heyyo form the dude.
Kāu mūziku klausies? Un LoL kāds division un Smite esi pamēģinājis?

Tu jau shut-in weeb. :grin:

Pāšlaik visvairāk klausos Panic! At The Disco, LoL tikai Gold II :thinking:, esmu spēlējis Smite, kādu laiku paspēlēju ar draugiem, bet man tas apnika, vairāk League patīk spēlēt.

Kaut kāds jauniņo bums mums šonedēļ :grin:
Sveicināts! :slightly_smiling_face:

1 Like

zupa

Es galīgi neesmu nedz shut in nedz weeb :smiley:

Masīvs svieciens!

Wintercon - vairāk orientēts uz kospleju, protams ir citas izklaides, bet tomēr - Unicon - latvian comic con - tas visu ar izsaka.

Atļaušos jautāt - kādus tieši video tu redzēji?

Šajā video (2:28) uzzināju par šo forumu!

Iepriekšējā gada video:

1 Like

@m1raz pirmajā video! 2:28

Nav jau nemazām tik grūti, es jau HS spēlēju kopš 2014 jūnija un līdz pat šodienai neesmu neko pircis pa naudu un 10 ranks bija max kurā esmu ticis vairākas reizes te, kad sāku jaunu acc, lai dabūtu Morgolu šamanim, lai iesācējam būtu jau diezgan labs sākums iesaku aiziet, kamēr var visus reidus kuriem pirmā daļa ir bezmaksas, piemēram Karažānā dabuj magam spējas tos portālus for free, vai aziej Lich king un dabuj for free vienu random legend dk kārti un veido ar viņu savu deku un līdz 15 domāju tiksi bez problēmām (piemēram, kad man bija vajadzīgs morgols es dabuju DK hanteru un tiku līdz 15 rankam ar viņu :smiley: ).

2 Likes

Sveicināts!

Laipni aicināts mūsu komūnā, vienīgajā vietā Latvijā, kurā ponijs nav vienkāršs dzīvnieks, bet gan dzīves pārliecība!

Tu esi atnācis uz pareizo vietu. Kādu laiku atpakaļ mēģināju forumā ieviest varenāko ne visām grupām: Komūnas galdaspēļu saspēles grupa Tobrīd diemžēl aktivitāte bija pazema.

2 Likes

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.