Hakuouki

Nosaukums 1. sezonai: Hakuouki Shinsengumi Kitan
Nosaukums angliski: Demon of the Fleeting Blossom: The Mysterious Tale of the Shinsengumi
Nosaukums japāniski: 薄桜鬼 〜新選組奇譚〜 (Hakuōki Shinsengumi Kitan)
Žanri: History, Reverse Harem, Samurai, Tragedy
Izlaišanas gads: 2010
Epizodes: 12

Apraksts: Yukimura’s Chizuru’s tēvs ir ārsts, kurš strādā Edo. Kādu dienu Chizuru’s tēvs atstāj Edo un pārceļas uz Kioto bez savas meitas. Pēc kāda laika, Chizuru sāk uztraukties jo viņas tēvs piepeši pārtrauca kontaktu ar savu viņu, un tāpēc Chizuru nolemj doties uz Kioto meklēt savu tēvu. Pa ceļam uz Kioto, Chizuru uzbruka pāris noziedznieku un viņa nejauši kļuva par liecinieku cīņai kura notika starp Oni un Shinsengumi. Kad Shinsengumi lēma, ko darīt ar Chizuru, pirmā ideja bija nogalināt Chizuru bet pārdomāja jo atklāja, ka viņa ir meita ārstam ko viņi paši meklē. Tāpēc viņi nolemj kļūt par Chizuru ir miesassargiem un palīdzēt viņai atrast savu tēvu.

Nosaukums 2. sezonai: Hakuouki Hekketsuroku
Nosaukums angliski: Hakuouki: Record of the Jade Blood
Nosaukums japāniski: 薄桜鬼 碧血録 (Hakuōki Hekketsu-roku)
Izlaišanas gads: 2010
Epizodes: 10

Apraksts: Turpinājums pirmajai sezonai.

OVA: Hakuouki Sekkaroku
Nosaukums angliski: Hakuoki: Demon of the Fleeting Blossom: A Memory of Snow Flowers
Nosaukums japāniski: 薄桜鬼 雪華録 (Hakuōki Sekkaroku)
Izlaišanas gads: 2011 - 2012
Epizodes: 6

Apraksts: OVA’s darbība notiek starp astoto un devīto Hakuouki Shinsengumi Kitan epizodēm.

Nosaukums 3. sezonai: Hakuouki Reimeiroku
Nosaukums japāniski: 薄桜鬼 黎明録 (Hakuōki Reimeiroku)
Žanri: Action, Drama, Historical, Samurai, Shoujo, Supernatural
Izlaišanas gads: 2012
Epizodes: 12

Apraksts: Par spīti tam ka šī ir Hakuouki trešā sezona stāsts ir par notikumiem pirms pirmās sezonas.

Filmas: Hakuouki Dai-isshou Kyoto Ranbu un Hakuouki Dai-nishou Shikon Soukyuu
Nosaukums japāniski: 薄桜鬼 第一章 京都乱舞 un 劇場版 薄桜鬼 第二章 士魂蒼穹
Izlaišanas gads: 2013 un 2014

Manga: Hakuouki Junrenka
Alternatīvie nosaukumi: Hakuouki Junrenka, Hakuouki Junrenka - Joshou
Izlaišanas gads: 2009
Autors un Mākslinieks: Akatsuki Kaori
Žanri: Action, Historical, Romance, Supernatural

4 Likes

Pirmo sezonu noskatījos, otro laikam ne līdz galam. Neatceros. :smiley: Apnika vienā brīdī. :smiley:

Šis jau ilgu laiku stāv pie Plan to Watch :smiley:

Pirmo reizi redzu.

Spļāviens Samuraju kastas būtībā… :confused:

1 Like

Man patika, pirma sezona…likās Interesanta, bet ja man liktu skatīties atkal, es laikam pieklājīgi atteikšos.

Redzēju pirmo sezonu. Parejās vēl projām Plan To Watch.
Saitou Hajime is :heart_eyes: :smiley:

Piekrītu par Saitou Hajime :kissing_heart:

1 Like

Eu.w, es neesmu acu konfekšu meklētāja īsti, bet vai šai animē ir?
Man, piemēram, tā Amnesia bija apmierinoša priekš tāda mērķa, plus, vēl nesen noskatījos Samurai Champloo, kas bija vizuāli baudāma, rawrr. ^^

Tur ir viena meitene un pārējie ir samuraji kuri it kā ir viņas miesasargi. Un tad it kā viņi visi viņā iemīlas, bet meitene mīl tikai vienu no viņiem. O.o

1 Like

Nu jā, pēc birkas reverse harem, to varēja noprast… es vairāk vaicāju, vai tie vīriešu tēli ir izbaudāmi priekš vnk siekalošanās :smiley: k.gan vienīgie nebaudāmie varoņi, kas spēj eksistēt ir tikai galvenie (skatās uz Tokyo Ghoul un Neon Genesis Evangelion, School Days… XD)
Secinājums.
Tad jau atvainojos par vaicāšanu :smiley: - doties izzināt jaunus stāstus ^^

Jā :D

1 Like

Kā tu varēji tā pateikt. :D

(bāc, vēl ar vien neesmu sapratusi kā var citēt un slinkums skatīties tutorial - kādu citu dienu…)

Pat Parasyte varēja izprast kaut cik rīcību motīvus :?

Tu ar pelīti ievelc teksta daļu, kuru vēlies citēt un augšā parādīsies “quote reply”

It’s fakin MAGIC! :open_mouth: nopietni… XD es negaidīju ko tādu! XD Paldies! :bow:

Aha, šajā forumā pārsvarā viss ir diezgan vienkāršs :slight_smile: Ja vēl kas nav saprotams, tad nebaidies jautāt. :wink:

Filmas nav gadījumā seriāla recap vai tās filmas ir kaut kādā alternatīva versija?

Abas filmas nenoskatījos līdz galam tikai tāpēc ka izskatījās pēc recap :D

1 Like

Bet varbūt sākumā bija tikai recap, jo itkā skaitās Alternative versija, tad teorētiski, jābūt kaut kam savadāk, ja reiz kaut kas alternatīvs :thinking: