Grappler Baki šŸ’Ŗ

Oriģinālo baki arī noskatījies? :/

1 Like

Meh, tas zÄ«mÄ“Å”anas stils izskatās vecs.

Ja patika baki uzmet acis Kengan ashura

Esmu jau noskatÄ«jies Kengan Ashura. Gaidu otro sezonu. Vajag vēl anime ieteikumus ar lieliem dusmÄ«giem vÄ«rieÅ”iem.

Bro itā€™s literally the beginning of the story
Jāsaka gan, ka 2. Sezona bija tāda Ŕvaka

Ne anime, bet manga, bet arī nav gara.

1 Like

Es apmēram saprotu kas notika tur sākumā. Negribu skatīties kaut kādu vecu 360p animāciju.

Baiki ir labs. Es pat tam nezinu īstu alternatīvi. Jā ir pilns ar sporta/cīņu seriāliem, bet neviens, no tā ko es esmu redzējis, nav tik ļoti pārspīlēts kā Baki.

ā€œGPS sistēmas visā pasaulē novirzās par 70m kad notiek sekoÅ”anam kādam no lielās trijotnesā€ :lmao:

1 Like

Šis anime ir tik pārspīlēts, ka pat mugurai ir prese

2 Likes

The life goals.

Es nebrīnītos, ja parādītos varonis kura presei ir prese. xD

Pēdējo gadu laikā esmu redzējis dažādus nosaukumus, kuros parādās vārds ā€˜ā€˜Bakiā€™ā€™ un tas diezgan čakarē smadzenes, jo mazliet grÅ«ti saprast hronoloÄ£iju(vai tas ir kaut kāds pēdējā laika trends, ka katrai sezonai ir kkāds citādāks nosaukums vai arÄ« nē, nez), bet vakar uzdÅ«ros uz Ŕāda Ä«sa klipa viena video sākumā un tas diezgan ieintriģēja.
Pirmās padsmit sekundes no Ŕī video:

UztaisÄ«ju screenshot un google lens teica, ka tas ir ā€˜ā€˜Baki The Grapplerā€™ā€™ no 2001. gada. Nemaz nezināju, ka tāds prequel eksistē, jo likās, ka tas Baki, kas bija super populārs pirms pāris gadiem bija pirmsākums tam visam seriālam.

Tas animācijas stils klipiņā ļoti piesaistÄ«ja, bet kaut kā izskatās pārāk labi priekÅ” 2001. gada, ne? ;D

Pieļauju, ka tas varbūt varētu but kāds flashback kadrs no modernā Baki? Vai arī tas pats karatē čalītis parādās jaunajā animē?

BÅ«tu ļoti pateicÄ«gs, ja kāds varētu ieviest skaidrÄ«bu Å”ajā

Man liekas tas ir no jaunākās daļas. Par cik viņas tiek skatÄ«tas gadiem ilgi, nepateikÅ”u precÄ«zāk. :D
Ja vien runa neiet par to paŔu klipu, kurā redzams Pickle. Tad tas 100% ir no jaunākās daļas.

2 Likes

Pats Katsumi (karate čalÄ«tis) parādās diezgan agri. Jau vecajā Maxumum Tournament arkā laikam. TieÅ”i Å”is art style kas redzams bildē sākas ar Death Row Inmates arku. Ja nemaldos Netflix Å”ovu nosauca vienkārÅ”i Baki

1 Like

Ok, tad jau būs jāsāk ar to 2001 un pamazām jātiek līdz jaunajām, paldies!

1 Like

y sāc ar classic, tad sāc ar netfilx tas tieÅ”i pēc tournament arc sāks.

2 Likes

Yeah in my opinion you gotta watch it from the start. Lots of people donā€™t like the old animation for some reason though

old animation is good, but yeah people hate it they want shiny animation. Baki ar ir manga series ar. Ir atseviŔķa manga priekÅ”a Hanayama, BÅ«s ar priekÅ” my fav guy Hammer ar manga. Abi viņi ir underdogi un pelnijuÅ”i savas series.

baki manga very detailed, tapēc iesaku some examples:

1 Like