Kengan Asura / ケンガンアシュラ


Nosaukums angliski: Kengan Ashura
Nosaukums japniski: ケンガンアシュラ
Izlaišanas gads: 2012 - 2018
Autors: Sandrovich Yabako
Mākslinieks: Daromeon
Sējumi: 27
Nodaļas: 256
Žanri: Action, Martial Arts

Apraksts: Jau no seniem laikiem cilvēkus ir izklaidējušas gladiatoru cīņas. Mūsdienās pazemes cīņas tiek izmantotas gan lai izklaidētu publiku, gan lai valsts ietekmīgākie biznesmeņi veiktu lielas naudas apjomu derības.
Tokita Ouma iesaistās šajās cīņās, lai pierādītu, ka ir spēcīgākais cīnītājs. Ceļā stājās gan citi spēcīgi pretinieki, gan miglā tītā pagātne.


pāris kadri no vienas cīņas2 Likes

Mani šī manga ļoti aizrāva, šodien nejauši uzdūros netflix adaptācijai un izdomāju izveidot tēmu par mangu.


Diemžēl, CGI. :(
1 Like

Manga did it better. :/

2 Likes

Neko nezinu par mangu, bet animes ainā baigi nomainās konteksts.

Noskatījos visu. Nezinu ar ko lai sāk… Jau no sākta gala nebiju priecīgs, ka netflix paņēmis šo darbu. Pie CGI pieradu, vietām pat aizmirsu ka tas tiek lietots.

Salīdzinot ar mangu šķiet, ka iztrūka daži konflikti, notikumi. Mangā tēli bija arī personiskāki. Anime viņi šķita jēlāki. Ohma arī mazliet savādāks, netiek tik ļoti rādīts viņa iekšējais konflikts ar viņa pagātni.

Kas no anime adaptācijas patika… Throwbacki un pagātnes atskaiti izveidoti grafiski interesanti. Vairāk īsti nekas tāds.

Jāsagaida part 2 un būs pasniegts viss stāsts. Cerams ilgi nebūs jāgaida.
Lai nu kā, ja patīk kaut daļa no šīs anime, ieteiktu labak izlasīt mangu. Viena no labākajām martial arts mangām. Ja manga patiks, tad anime var ka extra noskatīties. ^^

2 Likes

Cerēju, ka otrajā daļā viss beigsies, bet tomēr jāgaida vēl 3. daļa. Kaut kur arī redzēju, ka iespējams būšot arī 4. daļa. It’s very sad to watch with pauses.
Lai nu kā, otrā daļa arī bija līmenī, ļoti patika un gaidu nākošās epizodes.

Vaitad ir 2 Daļa ?

Pareizāk laikam skaitās otrā sezona, bet man negribētos šīs daļas tā saukt sezonās.