Grafiskā planšete

Nu jau ilgus gadus lietoju vienu no BAMBOO piedāvātajām planšetēm.
Šo te. Vis ir labi, nevaru sūdzēties, bet tomēr jau tāda padilusi, vadiņš bik satraumēts, bet dzīva. Vispār esmu apmierināta ar šo firmu, jo par brīnumu planšete tiek man līdzi bez aizķeršanās, tomēr skatoties mūsu iveikalos neko sakarīgu neatrodu. Varbūt kāds var ieteikt kādas citas firmas planšeti. Man vienīgās prasības, lai viņa spēj tikt līdzi manam skicēšanas ātrumam un nav nekas lādējams, tikai usb barošana.

1 Like

Esmu mēģinājis vairākas Wacom alternatīvas - tās visas netur līdzi, zīmējamais verķis parasti ir resns (jo Wacom patentējis bezbaterijas tehnoloģiju) un smags un pašas ierīces overall zemākas kvalitātes. Mans tā laika lētākais Bamboo bija ievērojami labāks par high end alternatīvu firmu ražojumiem. Turklāt rezerves uzgaļus ne-wacom grafiskajām planšetēm parasti ir ļoti grūti vai neiespējami dabūt pie mums. Un nebeidzamas Windows draiveru problēmas.

Diemžēl nekas labāks par Wacom produkciju nav pieejams, ja nu vienīgi tev ir vēlme ieguldīt tos 800-900 eiro iPad Pro, mākslinieki un dizaineri stāsta, ka tā pašreiz vienā no labākajām skicēšanas planšetēm.

Skatos, ka Bamboo pārsaukti par Intuos: https://www.salidzini.lv/search.php?q=Intuos+Draw Cena arī apmēram tāda pati, kāda savulaik bija Bamboo.

Paldies… katrā ziņā noderīgi :slight_smile:

Wacom tur 80% tirgus - tikpat kā monopols (atlikušos 20% dala desmitiem citu kompāniju) un tas ir redzams it visā no ierīces kvalitātes līdz draiveriem un, jā, uzskrūvētajai cenai.

Kādam mērķim lietosi? Zīmēšanai, modelēšanai, sērfošanai internetā?Šobrïd strādāju ar XP-Pen Deco 03 Drawing Tablet , ideāla lieluma un ļoti ērti lietojama.

ja nevēlies iesākumam tērēt pārāk daudz, ieteiktu iegādāties XP-Pen Deco 01 vai Star G640 . Iesācējam pilnībā pietiekami.

Kam pievērst uzmanību - ja strādā pie liela monitora 24" un vairāk, mazās planšetes izšķirtspēja var būt par mazu, darba laukums ir ļoti neliels .


Varbūt tiešām vēl nav izlēmusi… :grin::ok_hand:

6 Likes