eGrāmatu lasītājs

Vai kāds ir izmantojis kādu eGrāmatu lasītāju (un nē, es nedomāju planšeti)? Plānoju iegādāties Kindle Paperwhite, varbūt kāds pirms tam var padalīties ar pieredzi/ieteikumiem?

Haha, mans kursabiedrs pirms 3 dienām iegādājās, pats arī plānoju iespējams kad nebūt nopirkt.

Lasīt uz tāda ir daudz patīkamāk kā uz telefona/planšeta/datora. Rodas sajūta kā lasot īstu grāmatu un pat ir vieglāk, jo tas ir plānāks un vieglāks nekā kāds nebūt Harijs Poters.

Mīnuss ir tā pārnēsāšana. Tas laikam ir vienīgais iemesls kāpēc man labāk patīk telefons, jo Kindle nevar tā iebāzt kabatā. Jā es zinu, ka var somā ielikt, bet nejau vienmēr gribās staipīt somu līdzi…

Nevaru gluži tev pateikt ko darīt jo pats vēl neesmu izlēmis, bet ja nu kas 220.lv Paperwhite kāreiz ir atlaide :smiley:

Jā, man tiešām sāp acis un ir grūti lasīt kaut ko no LED virsmas. Paperwhite ir e-Ink virsma. Izvairieties no Kindle Fire, jo tā ir slikta planšete ar LED virsmu :smiley:
Kā arī 220.lv tāpat ir dārgāk kā pasūtīt no, piemēram, Amazon.

Amazon nepiegādā Kindles uz Latviju.

l*_*l

Nevajag tik rupji…

1 Like

eLasītājs ir mans mīļākais veids kā uzņemt grāmatu tekstu lasot - viegli, plāni, baterija tur mēnešiem, var sabāzt simtiem grāmatu. Ar skenētām grāmatām būs pagrūti. Daļu var lasīt horizontālā orientāciju. Uz kaut kādiem skenētiem žurnāliem pat neceri, bildes ir pārāk lielas, nekādīgi nelien ekrānā. Kā arī tas aparāts nav diezko jaudīgs un lielie pdf bremzē. Parastās e-grāmatas pilnīgi bez jebkādām problēmām. Priekš kindle vien vajadzēs lejupielādēt kādu programmu, piemēram Calibre, lai pārkonvertētu grāmatas uz MOBI.(tas ir kindle formāts) Par kindle pilnīgi neko sliktu nevaru teikt. Tieši otrādāk, iesaku ņemt tieši to. Šobrīd kindle varētu būt labākais 6 collu lasītājs priekš mangas. :slight_smile: Ir interesants komiksu konvertētājs, kurš jūtami atvieglo mangas lasīšanu uz tik maza ekrāna. Ar mangu vienīgā problēma tāda, ka dažreiz grūti salasīt sīko tekstu. Citādāk mangai uz 6 collām nav ne vainas.

Haha, es ar biju neapmierināts :smiley:

Starp citu tu vari paņemt Kindle Touch no 220, par 75 Eiro, arī e-ink ir, tikai nav fona apgaismojumam, lai tumsā lasītu 50 shades of gray.

Laiciņu atpakaļ cilvēki ss.lv pietirgoja svaigus kindle. Es pats savu Kindle Keyboard ņēmu no rokas ss.lv. Šiem aparātiem dzīves mūžs ilgs.