Godzilla and the Kaiju Genre

Mēs strauji tuvojamies vai jau esam situācijā, kurā ir vairāk maksas video platformu nekā cilvēki ir gatavi atļauties.

Kā situācija ar speļu servisiem - neskaitot globālos, vēl katrs kantoris savu individuālo cepj augšā un tad vajag launcher, kas palaiž launcher’us. Te gandrīz vai tas pats.

1 Like

Izskatās, ka Kaiju filmu faniem (tādiem kā man) šis gads un tuvākie laiki būs ļoti interesanti.
Šogad gaidām:

  • Godzilla: Singular Point (anime seriāls).
  • Godzilla vs Kong (iespējams noslēdzošā Monsterverse filma)
  • Pacific Rim: The Black (Animētais seriāls, kura darbība notiek Pacific Rim visumā)
  • Shin Ultraman (jaunākā filma par Ultraman)
1 Like

Godzilla Singular Point Anime trailer 2. Šeit vairāk parāda kaut ko no Jet Jaguar robota, kas savā laikā figurēja filmā Godzilla vs Megalon (1973).

Par Cloverfield biju izbrīnīts… lai gan JJ ir dīvains režisors, no viņa tu vels sapratīsi ko sagaidīt. Tomēr visa Cloverfield sērija kopumā ir diezgan interesanta pati pa sevīm.

PR: Black - grafiski izskatās ciešami, bet neteiktu, ka labi.

Ultraman - priekš manis vēl ir nesaprotami un nesasniedzams garadarbs no pagājuša gadsimta.

Tehniski domāju, ka tas skaitās pie šī žanra.

No Batman Ninja - nesaprotu, kāpēc vairums par viņu spļaudījās. Jā viņš ir slikts, bet tajā pat laikā gēniāls. Tiks jautrs gabals, vienīgā problēma, ka autori ir izturējušies pārāk nopietni, mazāk nopietnības un viss būtu labi.

Pacific Rim: The Black pirmais pilnvērtīgais treileris.

1 Like

Godzilla vs Kong japāņu treileris. Šim ir papildus jaunas scēnas.

1 Like

Ir izlaists oficiālais dizains Godzilla: Singular Point titulāram personāžam. He’s a thick boi. But I like it. Jāredz tik pats izpildijums. Ceru ka gaidas attaisnosies.

Nez kāpēc viņi turpina mūs apbērt ar treileriem, bet nu šeit ir vēl viens. Atlak ar jaunām scēnām. Dažas no tām man liek šermuļiem pārskriet pāri mugurkaulam. Noteikti ir mana gaidītākā šī gada filma.

Spriežot pēc formāta, domāts soctīkliem.

1 Like

Es ar tā padomāju, jo es neatradu šo treileri WB oficiālā YT kanālā. Mani nesajūsmina šāds formāts, bet tas ir kas ir.

Jo vnk uzraksti iekš video ļauj domāt par. Ja video tiek atskaņots bez skaņas, tad cilvēks var izlasīt teikto… Arī video montāžas stils un garums norāda vairāk par soc tīkliem vai “preroll” (nu tā kaitinošā reklāma kuru pēc dažām sekundēm vari izlaist).

1 Like

Ir izlaists oficiālais ķīniešu Godzilla vs Kong plakāts


Kā arī Godzilla: Singular Point plakāts

Un izlaida 40 sekunžu klipiņu no Godzilla vs Kong filmas. Tie kas negrib spoileroties var neskatītes, varu teikt tik to, ka es nevaru sagaidīt kad redzēšu šo filmu. Izskatās episki.

1 Like

Beidzot iznāca pilnvērtīgs treileris prekš Godzilla: Singular Point. Pagaidām man ļot patīk tas ko redzu. Daudz vecu pazīstamu monstru savos jaunos izskatos (Rodan, Hedorah, Kumonga, Anguirus, kā arī Jet Jaguar parādīja uz ko tas būs spējīgs arī).

4 Likes

Ņemot vērā, ka mēneša beigās iznāk jaunākā Godzilla daļa iekš’ MonsterVerse, nolēmu palūkot, vai eksistē kāds topiks par šo.

Monstru filmas ir viena no maniem top žanriem kopš bērnības. Žanrs, kas iedod to mazo dzirksti acīs, kad divi (vai vairāki) monstri vienkārši “duke it out”. Tādas kā “popcorn flicks”, bet vells u elle, zosādu spēj iedot.

Pirmā Godzilla, ko redzēju bija amerikāņu 1998.gada versija, kas ļoti patika. Tajā laikā bija iespēja dabūt nelegālos filmu diskus (ko paprasīju vecākiem) - un sākām meklēt vai eksistē citas šīs filmas turpinājumi. Uzgāju - tikai 2004.gada filmu (Godzilla: Final Wars). Ar cilvēku kostīmā, miniatūriskām ainavām un mājiņām - tas bija viss, kas bija vajadzīgs mazajam Mayo_Muskteeram. Tā nu kļūstot par pusaudzi un uzzinot par torentiem, ar laiku iepazinu arī vecākas versijas ar šo monstru.

Tie, kas ir redzējuši - vai ir kāds briesmonis no Toho krājumiem, kuru jūs vēlētos redzēt uz lielā ekrāna?

1 Like

Par šito versiju interesants fakts, ka godzilla lore tā tiek devēts par zillu, un vienā japāņu filmā šo godzilla ar asti vnk izrubī