Godzilla and the Kaiju Genre

AAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!! My heart is melting!!!


1 Like

es neesmu pētījis tos video, bet pamanīju ka to tur ir daudz.
varbūt būs jēdzīgi https://www.youtube.com/channel/UCinGCtfmkbSTCH7C8BF6HZA/videos

1 Like

Tagad varu droši teikt, ka esmu redzējis VISAS filmas par Godzillu. Visas 29 japāņu filmas, 3 anime filmas un 3 amerikāņu adaptācijas. Un kā bonuss es noskatijos standalone Mothra un Rodan filmas. Tagad vajadzētu ķerties klāt pie Heisei ēras Rebirth of Mothra triloģijai. Kā arī vajadzētu laikam noskatīties citus Showa ēra Toho monstru filmas. Un jāaizdomājas par Gamera franšīzi. Showa ēras Gamera filmas būs laikam grūti skatīties ņemot vērā to cik augstas kvalitātes filmas bija Heisei ēras Gamera triloģija.
Tā kā Godzilla vs Kong, kam vajadzēja iznākt šogad ir atkal pārcelts un šoreiz uz nākamo gadu. Kkā man ir jāpakasa savu Kaidžju filmu niezi.

2 Likes

https://www.animenewsnetwork.com/news/2020-10-06/godzilla-anime-series-heads-to-netflix-from-bones-orange/.164944

1 Like

Pirmie oficiālie concept art prekš Godzilla: Singular Point. Spriežot pēc šiem izskatās, ka šoreiz anime būs veidota tradicionālā veidā nevis ar CG kā trīs iepriekšējās filmas. Pagaidām, ko redzu, man patīk un ceru uz drīzu treileri. Bet es arī joprojām gaidu kad izlaidīs Godzilla vs Kong treileri no Legendary Pictures. Filma jau tika tik daudz pārcelta, ka vnk jau sāk tiešām kaitināt. I NEED MY GODZILLA FIX! XD

Godzilla fans now.

Tika izlaist pirmais oficiālais plakāts prekš Godzilla: Singular Point.


Kā arī pirmie trīs Still images no paša anime. Izskatās, ka tik tiešām anime šoreiz būs tradicionālā stilā veidota nevis CG animācija. Gidzilla tik es domāju visdrīzāk būs CG. Ceru uz drīzu treileri vai tīzeri.

2 Likes

Well… didn’t expect a teaser this soon… Nice. Kā arī domāju gan Godzilla un citi monstri būs CG. Maniju dažu pazīstamos (Anguirus(ja nemaldos) un Jet Jaguar), bet izskatās, ka būs arī daži jauni monstri. Gaidīšu ar nepacietību.

Pārsteigumi nebeidzas. Es galīgi aizmirsu par šito projektu. Pacific Rim anime (kura nosaukta Pacific Rim: The Black), kura arī tiks raidīta uz Netflix. Šie ir pirmie Still Images. Izskatās, ka šis gan būs pilnīgi CG. Cerams tas nekaitēs seriālam.

Kamēr pasaule gaida vēl pirmo Godzilla vs Kong treileri, izskatās, ka fani ir bijuši aizņemti. Tā kā daudzi fani bija vīlušies Godzilla anime triloģijā, šeit izskatās, ka daži fani izveidoja fan animation par to kā tie vēlētos šīs cīņas notiktu. Izksatās ļoti iespaidīgi neskatoties uz to, ka tika izmantots MMD prekš tā.
Šeit nu ir jaunākais darbs un manuprāt labākais - Godzilla: Planet Eater. (Kur Godzilla Earth cīnās pret Ghidorah - King of the Void)

Te savukārt ir Godzilla: City at the Edge of Battle, kur Godzilla Earth cīnās pret Nanometal MechaGodzilla):

1 Like

Beidzot sagaidīju. Jau kā gadu gaidiju šo treileri. Diezgan vēlu, bet nu vismaz atnāca.

1 Like

Tātad šogad, spriežot pēc plakāta. Šādos darbos man visvairāk patīk milzīga izmēra sajūta, ja filma labi attēlo mošķu izmēru un svaru.

1 Like

Eh žēl ka nevarēs iekš kino paskatīties. Laikam…
Filma noteikti būs stulba kā akmens, bet hei - milzīgi monstru kaujas - i wana see it big! Pašlaik redzamā fizika sauksim tā un gigantiskums jūtās ļoti labi. Dinamika pret masu izskatās labi. Laikam lidojošais kongs ar “cirvi” izskatās nu tā - mazliet neticami.

Dat punch 1:25 UFFFF!! Manī pamodās mazais bērns kurš sāka priecāties!

Ļoti ceru, ka šie nevilks punķus un gudras domas - tīru action un brutalitāti gigantiskos izmēros! Lai gan ņemot vērā pieminēto senatnes cīņu un kaut kādu artefaktu - pārāk daudz pļāpāšanas var sanākt.

Ja būs kaut cik līdzīgs pēc noskaņojuma OST - uh, varētu būt labi.

Ne tikai svars uz izmērs. Fizika un kustības. Jo lielāks objekts attiecībā pret kaut ko, jo lēnāk tas kustēsiest, viss attiecībā pret kaut kādu punktu. Ļoti grūti izturēt pareizo balansu lai nav ne pa ātru vai ne pa lēnu. Tā pieņemsim Pacific Rim 1 - sancā to labi izdarīt un jutās milzu robotu gigantiskums un to nereāli necilvēcīgie izmēri ne tikai lieluma attiecībā, bet arī kustību ziņā.

Fizika

3 Likes

Drigting / Sliding Godzilla. Why not! Būtu interesanti to redzēt mūsdienu izpildījumā!

Jā Pacific Rim lieluma izjūta bija labi pasniegta.

Es joprojām ceru, ka līdz filmas izlaišanai viss nomierināsies un varēšu aiziet uz kinoteātri, lai šo redzēt.
Līdz tam, laikam būs jānoskatās atkal oriģinālais King Kong Vs Godzilla filma no 1962. gada.

Ouch! Pašlaik šādā senatnē neesmu gatavs laisties. Neesmu pret, bet tādiem laika periodiem jābūt pareizajam noskaņojumam.

Šī filma noteikti būs spējīga piesaukt tautu uz kino, bet ir viens liels resns “HBO MAX”, kurš faktiski ļaus izveidot PE versiju un protams, vairums to izmantos, tāpēc situācija nav mierinoša. Jebkura cita platforma noteikti būtu ok, bet HM, šaubīgi, tas protams noteikti godīgos, fanus un kinomīļus piesaistīs, bet vai uz palikšanu…