Godzilla and the Kaiju Genre

Nav pilnīgi jauns, bet man patīk šī dziesma no noslēdzošās Godzilla anime filmas ar treileros neredzētām scēnām, kur to starpā arī vairāk parādīta Godzillas cīņa ar Gidoru. Šī filma nevar atnākt pietiekoši ātri uz Netflix. Ceru uz janvāra izlaidumu. Godzilla: Planet Eater.

Dažādu kaidžu izmēru salīdzinājums. Lielākoties te figurē monstri no Pacific Rim, bet ir arī redzami Tri-Star Godzilla, Legendary Godzilla, monstrs no Cloverfield, ūdens monstrs no Star Wars Episode I The Phantom Menace un pašās beigās Krakens no Clash of the Titans.

Soon.


Also the final trailer looks absolutely epic. Hopefully it’s gonna be the kaiju movie for the ages.

Jaunākais Godzilla izmēru salīdzinājums. Pielika tagad arī jaunāko Legendary Godzilla 2019. Kā arī Shin Godzilla otro un trešo formu salīdzinājumam.

1 Like

Interesanti dati un salīdzinājumi par Legendary King Gidorah.

One of my most favorite kaiju is the Heisei era Gamera.
This is his Profile:

This is the history of Gamera:

This is about the design of Gamera:

Iešu skatīties ceturdien Godzilla: King of Monsters ar draugu. Cerams, ka būs laba.

Vrbt ne pa tēmu galveno, bet vnk gribēju iemest mož, kkāds ieinteresēsies.

1 Like

Komiksi un video spēles arī ir pa tēmu, ja kaiju ir to galvenā tēma. X3
Thank you for sharing.

Titāni no AoT skaitās kā kaiju?

That’s a good question. Pieļauju, ka skaitās kā Kaiju. Pūķi gan neskaitītos, jo tie pieder pie savas kategorijas. Bet Titāni no AoT gan varētu pieskaitīt pie Kaiju.

1 Like

After Godzilla: King of the Monsters, this is now my favorite ship. <3<3<3

D8an300XkAAtbuY D8CWWaIW4AAnTxV
D8QUEjeV4AAyhb9

3 Likes

nākamnedēļ iešu skatīties.
vispār Tristar Godzilla nesen pabeidzu. patikās šīs dizains un bija ok. ^^

1 Like

Godzilla’s Atomic Breath compilation starting from the 1954 movie up to the latest Godzilla: The Planet Eater anime movie.

2 Likes

A list of all Ghidorahs ranked from weakest to strongest. SPOILER ALERT for Godzilla 2: King of the Monsters. Watch the movie first then you can view the list.

es cerēju, ka viņiem būs vairākas ainas kopā. + manuprāt screen time mothrai bija daudz mazāks nekā viņi bija to attīstījuši filmas sākumā. tā kā es biju nedaudz vīlusies par to :D

Cerams, ka nākamajā filmā viņa vēl parādīsies.

Es domāju, ka jā.

Love this art style.

1 Like