Festivāls Saldus Saule 2023

Hey tauta! Kādi tur plāni beigās izskatās? Kas būs braucēji?
Man tagad briest doma moš ar braukt kopā ar māsu. Mēs tad paliktu pa nakti mednieku namiņā (1h attālumā no Saldus). Mums tad būtu 3 vietas brīvas mašīnā.

Nu mēs ar 2 mašīnām un ir 4 vietas brīvas ;D ja jūs arī uz abām dienām un gribētu telšu pilsētiņā palikt, ta vrt jau arī ar mums ;)

Bet plāns pagaidām šāds: @xHorrorGirlx @haachikooo , es, @Kadiljaks @Menestrels un šoferītis Madara apm 18:15 tiekamies pie Rīga Plaza, tad kopā šaujam uz galamērķi.

Atpakaļceļā vēl meklēju kādu vienu foršu pieturpunktu tuvu šosejai ;D

1 Like

Aaa, jums visiem jau biļetes nopirktas?
Gribēju piedāvāt palikt tajā meža namiņā :smiley:
Es tad skatīšos kāds būs noskaņojums rīt :)

1 Like

Ojā, biļetes jau kabatā :ok_hand:
Num, un kāds noskaņojums? :grin:

1 Like

Kr4, izskatās, ka pēc 16:00 līdz par 4:00 rītā līs lietus. Nedomāju, ka būtu laba ideja gulēt slapjā teltī, un also, kamēr jūs celsiet teltis, tad arī paralēli līs :smiling_face_with_tear:

Es sarunāju ar tēvu, ka mēs varam palikt pa nakti meža namiņā ( tur ir 2 gultas, bet daudz vietas piepūšamajiem madračiem) (1h attālumā no Saldus)

Papildus tam, man parādījās vēl 2 cilvēki, kas gribētu braukt :) Tad kopā mēs būtu 3 cilvēki.

So…jautājums sekojošs - Kas gribētu palikt mežamājā? Vai būtu iespējams, ka vismaz 1 mašīna brauktu uz meža namiņu? Jo es, @xHorrorGirlx un 2 manējie čubāri labāk paliktu zem jumta, nevis teltī.

P.S. Es nedzeršu, attiecīgi varu būt šoferīts.

1 Like

hmm klau, a toč līs lietus? tad es labāk zem jumta palieku! vienīgi, cik cilvēkiem tur reāli būtu vietas sagulēt!?

Reāli - es neatceros :D Bet tur bija 2 gultas un vieta kādiem…4/5 madračiem? Varam visi kā pingvīni sabīdīties :heart_eyes: Btw - tikai sausā tualete un duša nav :flushed:

teltīs jau ar nav tualetes ;D bet labāk sauss un nepakakājis, nekā slapjš un nepakakājis ;DD

3 Likes

Vari privāti uzzvanīt @Maass ? Man nav viņas ig un nummurs. Jāuzzin, vai vismaz viens no šoferīšiem ir gatavs braukt naktī uz namiņu.

Man jāzin, lai varu tos savus čubārus tgd brīdināt un pašai arī jāsagatavojas :D

@Maass plāno palikt telšu pilsētiņā, vēl jāsaprot par otru šoferi Madaru, un nez par @Menestrels vai plāno šmigot or nah?

Gudri vārdi

1 Like

Jā, nu es un otrs šoferītis arī plāno palikt telšu pilsētiņā. Ja nu galīgi visi gali plīst, var mašīnā mošk iemesties.

Bet tā jau šķiet, ka peļķē nepamostos, visiem lkm ir piepūšamie matrači un tā. @Kadiljaks vēl plēves paķers virs teltīm uzmest

Un cikos jūs plānojat izbraukt? Ja kas varam visi tikties 18:15 pie plazas

Es brauktu ar Jums…tagad domāju kur dabut transporto no Saldus uz namiņu :D Kr4, yolo :melting_face:

Tā kā Madara mani ved es ar viņu palieku 4 life. :D Šmigu līdzi neņemšu, bet nu redzēs kā vēji pūtīs.

Stunda ar mašīnu vai?

Ye, stunda ar mašīnu

Vau, tik pat cik līdz Rīgai. Es tad noteikti palieku kopā ar Madaru. Ja būtu stunda ar kājām, varētu paķert velosipēdu un vēl domāt.

@Maass skatījās prognozi, ka tik ap 21:00 varētu ar 40% iespējamību līt, moš nemaz tik traki nebūs :thinking:

1 Like

Pēc prgonozēm neizskatās jau tik slikti… smidzinās, bet neizskatās pēc gāziena pilnīgi…

Vismaz vienu telti varēs nosegt :D ja galīgi mirks cauri