Es nesaprotu, ko saka mans vīrs

http://cdn.myanimelist.net/images/anime/6/66289.jpg
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken
I Can’t Understand What My Husband Is Saying
Žanrs: Comedy, Slice of Life, Seinen

Šī īsā formāta seriāla stāsts seko kādas centīgas biroja darbinieces Kaoru un viņas vīra Hajime, kurš ir liels otaku un blogeris, ikdienai.


Īsa, taču negaidīti laba komēdija.

Kādu laiku atpakaļ bija aktuāla anime, bieži gadījās redzēt visādās lapās, bet tomēr apraksts un cover’s nespēj mani pamudināt uz skatīšanos. :smiley:

Viena epizode ir 3 minūtes gara. Šī seriāla skatīšanās nav grūts darbs. Tas nav ecchi, kā varētu sākt likties, skatoties uz bildi.

Jā anime man ļoti patīk, humors ir labs + lieliski attēlotas ikdienas/ģimeniskas situācijas.

Gluži tas pats… ne Bilde, nedz apraksts nepēja mani piesaistīt, tomēr nav tā ka galīgi esmu tai metis rinķi.

Okej, noskatījos ~15 epizodes. Tam puisim interesanta, pat visai forša sieva, kas pacieš tādu otaku. Viņas dēļ turpināju skatīties. :smiley:
Anime ir visai ikdienišķa, skatīties jau var, bet ieteikt citiem noskatīties īsti nevar īsā garuma dēļ. 12x20min. epizodes būtu lieliskas.

Seriāls nav tā vērts, jo tas ir īss? Tātad seriāls ir tik labs, ka tev pat ir par maz. Tādēļ tu to neiesaki citiem? :stuck_out_tongue_closed_eyes: