Donten Ni Warau

Nosaukums angliski: Laughing Under the Clouds
Nosaukums japāniski: 曇天に笑う
Sinonīms: Cloudy Laugh
Žanri: Action, Historical, Shoujo
Epizodes: 12
Izlaišanas gads: 2014

Apraksts: Meiji ēras laikā zobenu nēsāšana tika aizliegta, un tāpēc samuraju skaits strauji samazinājās. Tomēr, bija arī daudzi kuriem nepatika šīs pārmaiņas, un Japānas noziedzības līmenis palielinājās. Valsts vienīgais risinājums bija cietums ezera vidū, no kura nevarēja izbēgt. Tā kā cietuma vienīgais piekļūšanas veids bija tikai caur ūdeni, cietumnieku aiztransportēšana uz viņu jaunajām “mājām” tika piešķirta trīs brāļiem no Kumo ģimenes.
Bet…vai tā ir vienīgā lieta ko šie brāļi dara?

Manga

Nosaukums: Donten ni Warau
Alternatīvais nosaukums: Cloudy Laugh
Izlaišanas gads: 2011 - 2014
Sējumi: 6
Nodaļas: 29
Autors un mākslinieks: Karakara Kemuri
Žanri: Action, Historical, Shoujo, Supernatural


5 Likes

Skan interesanti, bet kaut kā man nav uzticības Shoujo tagam. Domājot par cietumu uz salas, man galvā rodas pavisam cita bilde, nekā tas visdrīzāk tiks atveidots tajās seriāla. :smiley:

1 Like

Dod šai animei iespēju :smiley: par spīti tagiem :smiley:

došu iespēju, kaut kad :D vajag vel gantz 2 noskatīties.

Lieliska anime. Es pat teiktu Underated vai kā teikt, ka daudziem paslīdējusi garām, jo neesmu redzējis, ka kāds vispār runātu vai pieminētu šo. Bet nu jā, ļoti patika, it īpaši tas viens otrs plot twists, wow ;o, šo to nemaz no viena tēla negaidīju. Bet laigan ceļu augsti tagad animi ;0 tomēr nav tā, ka tā būtu viena no labākajām, jo man piemēram nesaistīja humors un kas uz to pusi. Teiksim tā, ka tomēr nav domāta visiem.

Bet runājot par op un ed. wow. pilnās versijas tām dziesmām ir tik foršas, gribētos teikt pat, ka ir ar tādu episkuma sajūtu ;0

(Mangu gan neesmu lasījis. Varbūt kaut kad nākotnē.)

1 Like

Sāku skatīties, pirmās pāris sērijās iesākas tādas komēdiskas, bet tālāk paliek interesantāk.

Vēl ir 3 filmas, kas ir side story, bet skatos filmām laikam nemaz nav subtitru.

Neiesaku spriest pēc pirmajām pāris sērijām, iesākas tā komēdiski un nenopietni, īsti pat nepaķēra sākums, bet tālāk gan seriāls paliek daudz interesantāks un nopietnāks, man patika.
Gribu noskatīties arī visas trīs filmas, tikai nav angļu subtitru, atliek gaidīt angļu subtitrus vai machine translate skatīties :D

Tas būtu kas jauns mūsu starpā. :D Varbūt pat tulkotājs izdotu kādu uzjautrinošu tekstu.

1 Like

Droši vien :D Vai arī kaut ko galīgi greizi :D Bet varbūt kopumā domu uzķert varētu, ja arī kaut kas galīgi greizi.
Vispār brīnos, ka nav angļu subtitru, filmas, protams nav ļoti populāras, bet, ka neviens nav pārtulkojis, …,nav pat ļoti garas ~1h. Vismaz es nekur neatradu, cik var noprast citur pēc komentāriem, tad laikam arī nav angļu subtitru.