Eiropas Interneta regulas (Article 13) diskusijas

Par to es te arī bļauju…

Un ir kko iespējams darīt lietas labā?

hz, man liekās ja tāds notiksies sāksies terorizms un ww3 arī nebūs aiz kalniem.

2 Likes

Sāksies nemieri un tas… itkā jau nebūs labi… Nu bet ko gan te zīlēt nākotni. Ja būs tad arī būs kkas jādara. Pagaidām cerēsim, ka viss būs ok.

Labs jautājums. Cik redzu, tauta raksta attiecīgajiem ES Padomes pārstāvjiem, lai par šo sūdzētos.

2 Likes

Vakar pa dienu 2 video par šo tēmu ieliku.

Editoju: 08.06.2018. ieliekot tos video šajā postā ;d

#DeleteArt13
p.s. #FreeTommy

@DiviViens bet vai tas gadījumā ar kaut kā netraucēs darbam?
Tie kas dzīvo uz youtube naudas tie tak vispār izputēs, ne visi, bet daudzi.
Un viņiem ar būs iespēja vieglāk grūzt savu propagandu mēdijos. Es īpaši nelasu, cause im lazy and dumb, bet uzmetot aci lv mediji liekas stulbi, bet re kā uk mēdiji slēpj visu un ziņo to ko valdība tik grib.

3 Likes

Prob traucētu, tādēļ tas, ko gribu būtu neiespējams un varbūt pat nepieļaujams, jo būtu pārāk liela masveida atbildes reakcija uz to. ;D

3 Likes

EU komiteja atbalstīja Article 11, Article 13. Solis tuvāk katastrofai.
Bet tam visam vēl jāiet cauri Eiropas parlamentam. Ir iespēja uz glābiņu.

2 Likes

Jauni ārpus projekti tiek tendēti uz naudas atmazgāšanu no soc tīkliem - tas arī ir viens nerakstīts iemesls šim visam.

Internetu esmu izmatojis tikai spēlēm un mūzikai… Bet tagat tā padomãjot ja nevienu no tiem baigi nemainītu tad viss būtu kārtībā prieks manis.

“The European Parliament has voted to reject a new copyright directive, which includes the particularly controversial Article 13. The proposed law was rejected by 318 votes to 278, with 31 abstentions. The EU’s copyright reforms will now need to be debated in September, giving policymakers more room to hone the legal framework around copyrighted content in the internet age.”

5 Jūlijā notika balsošana, vairākums pret Article 11 un 13.
Neliela uzvara, bet viss nav beidzies.
Septembrī būs jauna balsošana un līdz tam viņiem ir jāpārdomā tas viss.
Tas ļoti esot palīdzējis, ka cilvēki ir kontaktējušies un sūdzējušies savu valstu pārstāstāvjiem Eiropas Parlamentā. Un laikam bija kāda anketa EU majas lapa, par to gan es nezināju ;d
Lets hope for the best.

2 Likes

Es aizmirsu pasūdzēties… :\ Par šo tiešām bija vērts. Neticu, ka mēs esam izbēguši no kaut kā un noteikti vēl redzēsim jaunus interesantus likumu priekšlikumus.

And we’re here again.
Rīt jeb 12.09. notiksies atkārtota balsošana par Article 13 un Article 11.
Let’s hope for the best.

1 Like

Rip Memes

Tātad Eiropas Parlaments apstiprināja Article 13 un Article 11.
Bet viss vēl nav galā, 2019. gada janvārī būs vēl viena balsošana.
Tā kā ir iespēja, ka tas tomēr netiek pieņemts, bet redzot ka tas tiek tagad apstiprināts, tad patiešām māc bažas, ka tik tiešām var pieņemt šos 13 un 11. :/

1 Like

Nesaprotu kapēc nevarēja balsot vienreiz.

1 Like

Vienkārši. Nebija vēlamais iznākums. :rofl:

3 Likes

IMG-20180913-WA0039

2 Likes

no youtube for EU? then what’s next? no facebook, no twitter, no tumblr, no GOOGLE?
what is this? we in China now?

2 Likes