Eiropas Interneta regulas (Article 13) diskusijas

bc58b0eed3ba06089741cca2dc722f7e
būs lēnām jāsāk veidot savas pāšu memes…

3 Likes

Es zinu, bet ko gan man vienam indivīdam tas dod, ja apkārtējie joprojām turpina savu? Kinda vienalga par viņiem, bet tomēr sabiedrībai būtu mazliet labāk, ja viss kaut kā būtu kā kaut vai dažus gadus atpakaļ.

Varbūt mazliet smieklīgi, bet es gribētu tādus izdzīvot un dzīvot. Neesmu no tiem laikiem, bet labāk būtu tajos.

Lai nu kā, nepārproti mani. Man pilnīgi pajāt, kas notiek ar pasauli, kur tā dodas un nonāks. Esmu tikai viens indivīds internetā ar mazliet atškirīgākām domām. Cilvēki arī bieži pārprot un domā, ka kāds uzspiež savas domas, vēlmes, idejas un uzskatus citiem. Es neesmu no tiem. Man ir savi uzskati, savas vēlmes un redzējums uz pasauli, es pie tā palieku un novēlu katram palikt pie sava. Nesaku, ka kaut kas overall ir slikti vai jāmaina, es tikai dalos ar domām kādu es vēlētos dzīvi.

Tu zini, ka bieži tev piekrītu un atbalstu tavas idejas, redzējumus daudz tēmām, bet tas viss mazliet atšķirās. Neesmu ne triggered, ne dusmīgs par kādu citu, nevajag arī man pārmest par pasauli kādā vēlētos dzīvot vai atgriezties. Nesaku, ka tu to dari, tikai informēju, ka katrs ir sava veida dīvainis ar saviem putniem galvā. xd

1 Like

Jāturpina laikot @DiviViens posti!

20180601_024817

1 Like

Meme nobloķēta. Tev nepieder tās radīšanas tiesības.

4 Likes

fuck off dude xd

Labs xD

^-^

Nodokli samaksāji, lai varētu Divnieku brīvi citēt?

5 Likes

tas nenozīmē, ka tavi like man ir vajadzīgi. xD Pirms cik mēnešiem jau tev to teicu? xd

Šāda nākotne = briesmīga nākotne

2 Likes

herova herova

1 Like

Tev tač vienalga… ne…?

Nē, tavi like man jau sen zb. ;D

Nu neko darīt. Tāda nu tā dzīve tāda ir ;D

1 Like

@NeptuneFox atņem viņam iespēju spiest sirsniņas. Tu zini, ka viņš ir mazs demons, kas bieži paver vārtus uz elli.

1 Like

Tu esi vārtu atslēga :D

Es te tikai šodien pa ilgiem laikiem parādijos, a tu esi staigājoša elle.
image

2 Likes

Katrs ir atšķirīgs. Pieņem to ^-^

Es tevi kā elli nepieņemu. Tās būtu pārāk lielas mocības no tā ko es sagaidu ellē.

2 Likes

Ehh… nu labi