Eiropas Interneta regulas (Article 13) diskusijas

Nu deļ kam…

2 Likes

i don’t know

ehhh, gan jau lai varētu visu kontrolēt, jo nu nevar būt ka tiešām tik stulbi cilvēki viņi ir.
Tam ir savs mērķis. … laigan redzot kā viss izvēršas ar “bēgļu” un migrantu iepludināšanu Eiropā, tad gan sāk likties ka viņi pa tiešām stulbi ir un šis te arī varētu būt viens no stulbuma ļaunumiem. Vai arī viņi grib visu Eiropu iznīcināt.
es reāli nezinu ko domāt, tas viss ir tik nepareizi.

1 Like

Ko? Gan jau kādas fake ziņas, nevar būt ?:smiley: Nu, ja tomēr, tad izmantosim VPN, lai piekļūtu Youtube :smiley:

Tie varētu būt īsti draudi no YouTube puses. Jaunie noteikumi ir visnotaļ nedraudzīgi pret mājaslapu uzturētājiem un lielās kompānijas var pielikt pūles

1 Like

Uzmet aci youtube twitterim, redzesi ka viss pa istam. Tur ar links uz šo. https://youtube-creators.googleblog.com/2018/11/i-support-goals-of-article-13-i-also.html?m=1

Vpn … nāksies papildus maksāt. :/

kaut kad janvārī bija atkārtotas vēlēšanas. … es nezinu kas tur īsti notika beigās. un slinkums meklēt info.
un arī youtube kanāli kurus skatos šoreiz nekā neminēja, tik vienam bija video, kas tikai mudināja iet parakstīt petīciju pret.


Bet nu būs kaut kāda balsošana martā vai aprīlī un pati galvenā laikam maijā.

1 Like

Vai tad maijā nenotiek EU Parlamenta vēlēšanas? Dažas nedēļas pēc Article 13 balsošanas?
I wonder what will happen to the parliament if Article 13 and 11 passes.

well we’re fucked

https://twitter.com/Senficon/status/1110509970213294081


Edit: okey, es īsti nezinu vairs un neatceros. Vai būs vai nebūs kādas vēl vēlēšanas maijā vai vasarā par šo vēl.
Bet tā manu ka katrai valstij tik doti 2 gadi laika, lai šo to darītu, veidotu likumus utt lai article 13 tiktu uzsākts darboties tajā valstī.
Varbūt tomēr paveiksies šajos 2 gados un nekas netiks izčakarēts, cerams.

5BpaXcz

Šis būs maijā.

Jauni laiki nāk, tagad jāgaida kā pie mums tiks uzrakstīti likumi. Mums kā komūnai būtu svarīgi izsprukt no šī te.

2 Likes

Fandomi būs denied :sob:

1 Like

Angry%20As%20Fuk

3 Likes

Ja mēs tiekam zem asmens, ar dažām tēmām tas neierobežosies. Tas skars visus attēlus forumā.

rip all memes

Es viņiem huj ļaušu šo forumu iekekmēt mēģināšu atrast apvedceļu.

1 Like

Visas bildes, tad vajadzēs izņem no foruma? Kas par murgu?

Kas tad te skatīsies? Latvija nav tā valsts ar striktākajiem noteikumiem sakarā ar inetu

2 Likes

Bloķēs visas lapas kur ir bildes. Vairāk nevarēs sameklēt waifu bildes google :sob: 0 results būs :sob:

Ko mēs tagad darīsim?

Šī lapa atrodas publiskajā tīklā un meklēšanu var automatizēt. Ja autortiesību turētājs var dabūt kaut vai pāris simtus EUR no lapas īpašnieka, tas sāk izskatīties interesanti. Mēs gan jau arī neiztiksim bez autortiesību troļļiem.

Varbūt būs latviešu pelēkā tirgus stilā jāsāk ik pēc 3 gadiem pārdod forums jaunai firmai, kura to uzturēs tālāk. :D No šiem likumiem būs atbrīvoti jauni un gana mazi uzņēmumi.

Tieši tādēļ visu šo laiku bija brēka par to cik slikti būs, ja šo pieņems.

1 Like