Doomer estētika 🤔

Runājot par Witch House. Šis darbs ir īstens pārstāvis.

1 Like

3 Likes

Tu esi vai nu doomeris vai nu bloomeris.

ecb

58a

2 Likes

Kā arī man ļoti dedzina visi doomer video youtubā

This one’s better.

p.s. viewers discretion advised - a bit of bloody scenes.

Bet interesanti, vai tiešām ir cilvēki kas ir attēloti visos tais video. Vai arī mēs ikdienā tos neredzam? :thinking:

Godīgi…šitas laikam esmu es? :joy::sweat_smile: Idk…Manī ir viss pa maziņam :joy:

Go getter ir episks mindset. No rīta 6:00 celies. Ieslēdz motivational mūziku un sāc dragāt pa dienu. Visi citi doomeri apskaudīs

Esmu manījis vairākos video ka jāceļas agri, parasti 6 no rīta, viens otrs jau agrāk pat … bet visu laiku man ir jautājums prātā - cikos tad jūs ejat gulēt?
Visi min tikai kad celties, bet neviens nemin kad iet gulēt.
Tak miegs svarīgs, tās 8h miega svarīgas. Tad jūs ejat 22:00 gulēt? … Nu ok, citi guļ tik 6h vai kā, bet tomēr.

41P7w+2sv-L.SX331_BO1,204,203,200

Jap. Tas tā arī ir. Bet tiek gulēts 7h. Un tāpēc var iet gulēt 23:00

Mana māsa iet gulēt 21:00, ceļas 5:00 no rīta. Tā arī viņi uztur tās 8-9h miega :sweat_smile:

1 Like

why tho? … ja darbs vai sazin kas, tad jau tas vēl saprotami, bet ja paša izvēle, tad kāpēc celties 5 no rīta? … pff, nē, nevis no rīta, bet 5 naktī.

Chad māsa.

Bet varbūt… Chad māsas? :eyes:

1 Like

Disciplīna. Tas ir pamats go-getter mindsetam. Jo ja tu spēji piecelties 5.00 no rīta tad spēsi arī sasniegt savus šodienas mērķus

2 Likes
1 Like

1 Like

2 Likes

https://www.youtube.com/watch?v=05yrJanUbXk Šeit no manas puses. Neesmu pats tā video autors, bet… jā, viss tajā video ir īstenība.

1 Like