Chad estētika 💪

Šis topiks tapa kā otra puse Doomer estētikas topikam .

Ar vārdu Chad, tulkojot no vikipēdijas, bieži vien tiek apzīmēti īsti alfa vīrieši. Šo vārdu bieži vien izmanto memēs, lai veiktu salīdzinājumus starp kaut ko dikti labu un kaut ko briesmīgi sliktu. Tā arī tapa slavenās virgin vs chad memes.

Sekojot līdzi doomeru gaitām var secināt, ka Chadi ir tie, kas ieguva un dzīvo visus doomeru zaudētos sapņus. Kamēr doomeris tikai sapņoja par randiņien ar savu crush, tikmēr Chads jau tajos atradās, ar to pašu crush.

Laikam ejot virgin vs chad memes izmira, taču atdzima citā veidolā. Soyboy vs chad yes. Īsāk sakot, Chadi, atšķirībā no doomeriem un virginiem, vai kaut kādiem sojas puikām, nekur nepazudīs.

41P7w+2sv-L.SX331_BO1,204,203,200

889

Šajā topikā gribu redzēt Chad memes, video, bildes un svarīgājais, jūsu viedokļus.

Kas, tavuprāt, ir īsts Chad? Vai pazīsti Chadus? Kādi ir tavi lielākie Chad momenti? Varbūt pats esi Chads ? :sunglasses::fire:

Chad = Bully. Tas ir viss kas man sakāms.

1 Like

Diezgan bieži esmu chad…Bet nekad nav bijusi chad sajūta. Man patīk lielīties, bet es bieži aizmirstu, ka cilvēkiem sāp, ka man iet labāk nekā viņiem…tāpēc es diezgan bieži nožēloju savus teiktos vārdus. Man biežāk vajadzētu paklusēt un uzklausīt otru cilvēku sasniegumus. Tikai tāpec, ka man ir labāk sanācis dzīvot, nenozīmē, ka esmu labāka par citiem. Es uzskatu, ka man ir jāmaina savi uzskati mazliet…mums ir jāliek citiem justies ērtāk…tapēc man varbūt ir jaatsakas no saviem sapņiem un sasniegumiem? Lai citi cilvēki justos labāk? Jā…Labāk vajadzētu sākt ziedot naudiņu bāreņiem un nabadzīgajiem. Jo, kā es varu dzīvot skaistu dzīvi ar domu, ka kādam citam pasaulē iet slikti?..

…tieši tā…tagad es saprotu, kapēc es nejūtu chad enerģiju…

JO ES JŪTU ULTIMATE CHAD ENERĢIJU! HA SUCKEEERS, IM GONNA GET YOUR GIRL AND GET THAT MONEY RAINING!! :money_with_wings::comet::sparkles::fire::heart:

(Warning - šis komentārs ir satīra. Lūdzu nesitiet mani :( )

Neslēp savu iekšējo Chad enerģiju.

1 Like

Pffffft. Yes. Gotta get your girl soon :fire::fire::fire::muscle::muscle::muscle:

Boi, šitas ir bullying :joy::joy::fire:
Callm your tits :person_tipping_hand:

Jā, atvainojos.

Jeb īsts Chads neliek citiem justies slikti, lai pats justos labāk. Īsts Chads palīdz citiem kļūt labākiem, jo zin ka neviens nevar iedragāt viņa stāvokli.

https://www.webtoons.com/en/challenge/virgin-vs-chad/list?title_no=499673

1 Like

Oooooooooh jā :fire::fire:

Chad ir klasika un nekur nepazudīs, tas ir skaidrs. Bet kas notiks , kad jaunais male update ar nosaukumu “Sigma male” paliks populārāks? Ir kāds info jau par šo? :thinking:

1 Like

Kas tas ir?

Edit: looked it up. Kinda seems like stuff that people tell themselves to make them feel better.
Either way as it was stated binary (alpha-beta) categorising can be considered toxic, so replacing it with more detailed one is not going to do any good in my opinion.

Tough I do perfer 16 pers. type of sorting. It lets you know how to best approach/treat someone than this does.

1 Like

16personību lieta ir laba… kārtīgi sanācis pielietot un lielos vilcienos parasti strādā :grinning_face_with_smiling_eyes:

Bet par sigmām - lielākoties piekrītu tev. Tikai domāju kad šie sāks memēs parādīties :grin:

1 Like