Doomer estētika 🤔

Ja tev tā patīk, tas uzreiz nenozīmē, ka tu to aktīvi praktizē. Tas būt kā pieņemt, ka cilvēkam kam patīk šausmu filmas, sekojoši patīk biedēt citus cilvēkus. :D

Tāda tendence eksistē. It īpaši internetā. Tu visdrīzāk lielākoties vēlēsies runāt ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Var saprast. Kaut vai, piemēram, runāt ar cilvēkiem kas nemitīgi teiks, ka tev nav taisnība nav diži aizraujoši. :D

1 Like

Nop. Tev nav taisnība

1 Like

Mani tieši otrādi kaut kā vairāk uztrauc tie “vienmēr laimīgie un pozitīvie” cilvēki, kas ir visapkārt. Nesaprotu kā vispār varbūt vienmēr laimīgam (vai tēlot, ka esi vienmēr laimīgs).

Laikam jau nepatīk galējības… nedz absolūtie optimisti, nedz absolūtie pesimisti. Cilvēki kas redz gan labo, gan slikto - tādus par kaut kādiem -oooomeriem arī sauc? :smiley:

Iedomājies nebūt laimīgam? :grinning_face_with_smiling_eyes:

Nuu, tad paņem mani par piemēru - Pozitīvais Dūmeris? :sweat_smile::+1:

Kāpēc gan ne. Jā, protams, ja viņš saka, ka viņam taisnība, jo tā ir, tad nav interesanti. Visādi citādi - var būt visnotaļ aizraujoši.

Domāju, ka šai fāzei izziet šā vai tā vairums, tomēr daudzi šajā fāzē iesprūst vai nodarbojas ar sevis želošanu mēģinot piesaistīt citu uzmanību, kas nereti sanāk.

Te jau viss pakārtots arī psihotipam. Tas arī ļoti nosaka, tavu dzīves redzējumu. Protams, arī apkārt esošie cilvēki .

https://uzd-resources.azureedge.net/8c2788c2-1105-4477-8fb0-69cf16a656c5/bidstrups-w658.png

2 Likes

Labdien augsti godājamā un cienījama jaunkundz tipping my fedora

Wanna get drunk and spread positivity? :person_tipping_hand:

ammm… just wait…

1 Like

:sweat_smile:. Sure can try :smiley:
Es gan neticu konspirāciju teorijām… vai pseidozinātnei or anything but yeah can totally try :slight_smile: .

Te jau vairāk vienkārši izklausās pēc cilvēkiem, kam ir slikts noskaņojums kādā brīdī un par tiem, kas ir padevušies, jo ir pārāk lieli nejēgas kaut ko iesākt lietas labā.

Runājot par Witch House. Šis darbs ir īstens pārstāvis.

1 Like

3 Likes

Tu esi vai nu doomeris vai nu bloomeris.

ecb

58a

2 Likes

Kā arī man ļoti dedzina visi doomer video youtubā

This one’s better.

p.s. viewers discretion advised - a bit of bloody scenes.

Bet interesanti, vai tiešām ir cilvēki kas ir attēloti visos tais video. Vai arī mēs ikdienā tos neredzam? :thinking:

Godīgi…šitas laikam esmu es? :joy::sweat_smile: Idk…Manī ir viss pa maziņam :joy:

Go getter ir episks mindset. No rīta 6:00 celies. Ieslēdz motivational mūziku un sāc dragāt pa dienu. Visi citi doomeri apskaudīs

Esmu manījis vairākos video ka jāceļas agri, parasti 6 no rīta, viens otrs jau agrāk pat … bet visu laiku man ir jautājums prātā - cikos tad jūs ejat gulēt?
Visi min tikai kad celties, bet neviens nemin kad iet gulēt.
Tak miegs svarīgs, tās 8h miega svarīgas. Tad jūs ejat 22:00 gulēt? … Nu ok, citi guļ tik 6h vai kā, bet tomēr.

41P7w+2sv-L.SX331_BO1,204,203,200

Jap. Tas tā arī ir. Bet tiek gulēts 7h. Un tāpēc var iet gulēt 23:00