Dīvainākie jūsu sapņi

Mazāk par savu iekšējo konfliktu, bet varu iztēloties tādi sapņu tulki var nostrādāt kā slikts palcebo, un patiesi radīt cilvēkiem miega problēmas kad kāds tiem arī notic…

Dziļi gan tas darbs griež zemapziņā. Galvenais man parasti ir sapņi ap kavēšanu, nevis kādu no labajiem darba aspektiem. xD

es vienreiz sapnī redzēju darba grafikus, nekāda konteksta, vnk dators ar maniem krāsainajiem grafikiem. pamodos un tāds “njā, darbs maita, pat sapņos lien” ;DD

Man darbs baigi nav rādijies dīvainā kārtā. Pat ne elementi.

Joprojām sapņoju kā mani atskaita no uni jo nokavēju lekciju vai paskatījos ne tā uz pasniedzēju tho.

Tev acīmredzot darba trauma vēl nav pārspēkojusi iekrāto universitātes traumu. :lmao:

1 Like

pēc vakardienas mītiņa bija ļoti fragmentēts miegs, un sapņi ar bija tādi paši.

• Es biju kautkādā brutālisma stilā uzbūvētā skolā un tur bija līdzīgs pasākums kā mums zoo dārzā, tikai ar čūskām( kurām bij visādu citādu lopu galvas, mostly krokodīlu un haizivju) un krietni uzbāzīgākiem darbiniekiem, kas mani dzenāja ar to savu neritīgo rāpuli, ar tekstiem, ka viņš jau nekož un viņš ir mīļš. Lai kur arī bēgtu, es nevarēju izmukt.

• pēc tam bija sapnis no sērijas “overwhelming dienas atmiņas neliek mani mierā” kurā man likās, ka vakardienas spēļu vakars ir ieildzis arī līdz manam dzīvoklim, kur Jūs visu laiku modinat mani un liekat taisīt kautkādus ultra stratēģiskus gājienus kkur 6 galdaspēlēs vienlaicīgi un manus lūdzienus ka man nāk miegs un es gribu gulēt neviens pat nesadzirdēja

1 Like

Man sapnis bija kad saulaina diena un maucu ar riteni dabu fočēt.:smiling_face_with_tear:

3 Likes

feelsgoodman~1