Dīvainākie jūsu sapņi

Mazāk par savu iekšējo konfliktu, bet varu iztēloties tādi sapņu tulki var nostrādāt kā slikts palcebo, un patiesi radīt cilvēkiem miega problēmas kad kāds tiem arī notic…

Dziļi gan tas darbs griež zemapziņā. Galvenais man parasti ir sapņi ap kavēšanu, nevis kādu no labajiem darba aspektiem. xD

es vienreiz sapnī redzēju darba grafikus, nekāda konteksta, vnk dators ar maniem krāsainajiem grafikiem. pamodos un tāds “njā, darbs maita, pat sapņos lien” ;DD

Man darbs baigi nav rādijies dīvainā kārtā. Pat ne elementi.

Joprojām sapņoju kā mani atskaita no uni jo nokavēju lekciju vai paskatījos ne tā uz pasniedzēju tho.

Tev acīmredzot darba trauma vēl nav pārspēkojusi iekrāto universitātes traumu. :lmao:

1 Like

pēc vakardienas mītiņa bija ļoti fragmentēts miegs, un sapņi ar bija tādi paši.

  • Es biju kautkādā brutālisma stilā uzbūvētā skolā un tur bija līdzīgs pasākums kā mums zoo dārzā, tikai ar čūskām( kurām bij visādu citādu lopu galvas, mostly krokodīlu un haizivju) un krietni uzbāzīgākiem darbiniekiem, kas mani dzenāja ar to savu neritīgo rāpuli, ar tekstiem, ka viņš jau nekož un viņš ir mīļš. Lai kur arī bēgtu, es nevarēju izmukt.

  • pēc tam bija sapnis no sērijas “overwhelming dienas atmiņas neliek mani mierā” kurā man likās, ka vakardienas spēļu vakars ir ieildzis arī līdz manam dzīvoklim, kur Jūs visu laiku modinat mani un liekat taisīt kautkādus ultra stratēģiskus gājienus kkur 6 galdaspēlēs vienlaicīgi un manus lūdzienus ka man nāk miegs un es gribu gulēt neviens pat nesadzirdēja

2 Likes

Man sapnis bija kad saulaina diena un maucu ar riteni dabu fočēt.:smiling_face_with_tear:

3 Likes

feelsgoodman~1

Oh boy…man pirmo reizi bija turpinājums sapnim. Jeb drīzāk otrais pieagājiens. Principā, man bija cīņa ar hunanoīdām mēbelēm,izkropļotu proporciju koka lellēm, ar rokturiem, spoguļiem, un visādiem citiem sūdiņiem viscaur to ķermeņiem Pirmajā sapnī es pakāsu viņiem, otrajā, I went doomguy on their ass. Tātad pirmie bija vecs tantuks drēbju pakaramajiem acu vietā. Izvairījos no viņas āķu rokām kas pirmajā piegājienā mani satraumēja, un noskrūvēju šamējai galvu. Tad man raudās metās virsū lēta paskata bruņinieks( ja esat bijuši siguldas gāles namā zināsiet. Tomēr šī bruņas bija ievēroja biezākas, bet es piebeidzu izvelkot ārā sirdi - ikea instrukciju - saturošu atvilkni. Tad bija kautkāds onkulis ar rokturi deguna vietā ko piebeidza Šū no ēnām izņemot ārā visas viņa skrūves, un sabrucinot pa detaļām. Nezinu kas tas par Šū bet paldies. Tad bij palikuši divi citi. Sieviete ar spoguli uz vēdera un jauns čalis ar pusmetru garu kaklu un biznesa krēsla riteņiem kāju vietā - abi ķipa stostījās ka " pamiers, pamiers" bet es atcerējos ka uzticoties tiem es arī nomiru pirmajā piegājienā, tāpēc es izvilku garkakļa galvu ārā un izmantojot to kā veseri sadauzīju otras stiklu

1 Like

Uz ikea tevi labāk nevest :face_with_hand_over_mouth:

Labojums, uz ikea mani nevest pēc tam kad pilnīgi normāli brauniji ir sabaroti un nedod dievs doom soundtrack atskaņot uz tumbām

Man pa ilgiem laikiem bija sapnis, sapņoju ka gāju Rīgā gar Radisonu, kaut kādus maisus nesu rokās, un sajutu kā nejauši uzkāpju kaut kam mīkstam.
Izrādās, pie sienas sēž Snoop Dog, šis sarāja mani par sabradāto cepuri, savāca to kas man bija galvā un aizlasījās.

Tas ir man reizēm, ka pa sapņiem maršrutēji un visnotaļ pat skaļi ;D

Šonakt sapnī cīnījos ar Putinu :DD Tādā kā brīvās cīņas formātā. Vienu raudnu uzvarēju un sarunājām, ka kādreiz būs arī revanšs :smiley:

1 Like

Cerams ne ar strausu, ja nu šis ierodas uz IRL revanšu. :D

Nē, nē ar emu( prāts jau uzbur Austrālijas outback Putinu, adiddas cargo šortos, un kovboja cepurē, jājam uz apbruņota emu, sakām “Crikey tovariši”)

Lol. Es izlasīju Putinu kā putnu. xD

Stradāju sapnī 2x vairāk. Nekā irl.

Šonakt es nosapņoju ka tripā uz Igauniju pirms kaut kāda jocīga viadukta pār upi es uzplēsu mašīnai riepas. All four sidewalls disigrenated kind of ripped.

1 Like