Cardcaptor Sakura


Nosaukums angliski: Cardcaptor Sakura
Sinonīmi: CCS, Cardcaptors, Card Captor Sakura
Žanrs: Adventure, Comedy, Drama, Magic, Romance, Fantasy, School, Shoujo
Epizodes: 70
Garums: ~25 min ep.
Translācijas periods: 1998. g. 7. aprīlis - 2000. g. 21. marts

Skolniece izdara tēva aizliegto, atverot grāmatu, no kuras pasprūk kārtis, ko viņa sev apsolās uzlasīt. Tās ir maģiskas kārtis, par to meiteni informē, grāmatā mītošais, lidojošais sargs, kas dod viņai spējas, lai varētu saķert kārtis, kas izvēršas par viņas pirms pubertātes piedzīvojumu, iepazīstot jaunus cilvēkus un attīstot attiecības ar esošajiem.


vēlējos izveidot tēmu, jo MAL mani informē, ka mangai ir jauna ekranizācija - OVA:


Interesē jūsu domas - mēģināsiet rokā dabūt, vai jūs neuzrunāja mazu, maģisko meiteņu pieaugšanas stāsti?
Man šķiet, ka es centīšos to nolūkot, jo anime fināls man lika noticēt, ka tā ir laba anime (priekš ģimenes?) un celš līdz stāsta beigām bija diezgan jauks.

5 Likes

Man kā jau jebkuram nav nekas pret mazu maģisko meiteņu pieaugšanas stāstiem, taču 70 epizodes ir stipri par daudz. Ja viņas vismaz cīnītos uz dzīvību vai nāvi, tas būt plusiņš.

3 Likes

Tās kārtis, kas viņai jāsavāc, nav nemaz tik draudzīgas:

Cik nopratu no OVA apraksta tas ir par kaut kādu posmu mangā… Es esmu pieņēmusi, ka 70 ep ir visa manga aptverta, jo nobeigums tiešām izskatās pēc nobeiguma sākuma problēmai un ne tikai.

Piekrītu, ka 70 ep ir par daudz, bet Monster 74 ep arī bija par daudz un tas man kremta vairāk, nekā šajā darbā, jo, kā jau rakstīju, šī anime, manā uztverē ir ģimenes anime, kuru vnk izbauda.

Kādreiz uznāca vēlme skatīties bet tas epizodu daudzums… :smiley:

1 Like

Kas jums ir ar tām epizodēm?!?!!?
Pat es, animes fans, tik tpc, ka tās parasti ir 12 vai 24 ep garas vien, esmu pieveikusi ne tikai Cardcaptor Sakura, bet gan Monster, gan Hunter x Hunter!! un no šiem trim, vispatīkamāk iziet cauri tam skaitam bija tieši Cardcaptor Sakura.
Ā un Bleach es redzēju 60 ep, jo Jods teica, lai tālāk neskatos un Fairy Tail es pārvilku pat pāri 100 ep =.= un tgd salīdzinot visas šīs piecas animes, otrreiz es skatītos visdrīzāk tieši Cardcaptor Sakura (vai Monster ^^) jo tik jauka ir mana attieksme par šo darbu :expressionless:

1 Like

Tāds epizožu daudzums neapturētu mani no seriāla noskatīšanās, taču tas attur mani iesākt seriālu nekavējoties.

1 Like

Visam savs laiks, es arí Cardcaptor Sakura neskatíjos jauna esot :smiley:

1 Like

Manās acīs vēl pārāk daudz naivuma un uz galvas pārāk maz sirmuma priekš šī seriāla. :grin:

bet šī anime tieši ir naiva :confused: uuuun man tik ļoti patīk pēdejā ep, omg (spiedz-kā-maza-meitenīte) es nezinu kā ir ar vīriešiem un citiem cilvēkiem, bet man ļoti patika pēdejā ep šai animei un un es negribu spoilot :smiley:


Pietiekami daudz pateikts.

6 Likes

bet bet… tad esi skatījusies animi? jooo - kāda ir starpība starp mangu un animi?

Esmu skatījusies animi, pie tam vairākas reizes.
Manga ir krietni īsāka (Sakura neķer tik daudz kāršu, mangā parādās kāda puse or so). Meilin Li mangā neeksistē.

1 Like

Vienā video par anime news pamanīju to un atcerējos, ka šeit bija topiks un kādai tā anime interesēja.
Tad nu te laikam būs turpinājums animei un adabtācija mangas turpinājumam - Links uz mangas turpinājumu.

2 Likes

dziļa ieelpa
YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Pie šī brīnuma tagad kolekcijā varu pievienot Clow Cards komplektu:

Un figūriņas, ko man atsūtīja draudzene kā novēlotu dzimšanas dienas dāvanu:

6 Likes

Uuuuu… nice :3

2 Likes

Mans CCS altāris aug.
Pēc @Farlien pieprasījuma, atrādu savu nesen iegūto dakimakura spilvena spilvendrānu. (Ir garāka, nekā bildē, bet apakšējā daļa visa vienā rozā tonī, šo bildi nofokusēju uz pašu interesantāko)


(un jā, tas ir Kero-chan plushie uz skapja :smiley:)

5 Likes

That is so adorable. :heart:

2 Likes

Draudzene: ko tu man tik ilgi neatbildi?
Es: forumu paralēli lasu
Draudzene: parādi man
Es: aizsūtu screenshotu
Pēc 2 minūtēm atsūta man šo. Viss viņai instant memes.
39

3 Likes

What can I say. I love cute things. :laughing:

2 Likes