Naruto 🍥

Naruto

Sinonīms: NARUTO
Nosaukums japāniski: ナルト
Izlaišanas gads: 2002
Epizodes: 220 + filmas
Žanri: Action, Adventure, Comedy, Super Power, Martial Arts, Shounen

Apraksts: Dienā kad Naruto piedzima, deviņu astu, briesmonis vārdā Kyuubi uzbruka pilsētai, un radīja haosu. Lai apturētu Kyuubi pilsētas līderis nomira, bet pirms tam viņš islodzīja briesmoni jaundzimušā zīdaiņa ķermenī.
Naruto izauga par hiperaktīvu un optimistiku bērnu, kurš dzīvo tajā pašā pilsētā. Pateicoties Kyuubi kas atrodas viņa ķermenī, pilsētnieki izolē puiku, un zēnam ir grūti iederēties pilsētā, bet viņa sapnis kļūt par pilsētas līderi rada jaunus draugus un ienaidniekus.

Naruto: Shippuden

Sinonīms: Naruto Hurricane Chronicles
Nosaukums japāniski: ナルト- 疾風伝
Izlaišanas gads: 2007
Epizodes: 500 + filmas u.t.t.

Apraksts: Turpinājums no Naruto beigām ar pusotra gada time skip.

Manga

Sinonīms: NARUTO
Nosaukums japāniski: ナルト
Izlaišanas gads: 1999 - 2014
Autors un mākslinieks: Kishimoto, Masashi
Sējumi: 72
Nodaļas: 700

Vēl eksistē Boruto kur jau stāsts rit ap Naruto un pārējo tēlu bērniem bla bla bla nav nekas labs, pluss šim manga un anime atšķiras, vismaz cik lasīju kā arī saradas dizains mangā ir kā mazai palaistulei :3 tāpēc ja gribi tad labāk anime skaties :3

4 Likes

Svarīgākā ziņa, ko ieguvu no šī raksta. Pa deviņiem gadiem, ko eksistē AnimeForums, te nebija izveidota tēmas par Naruto. :vienradzis:

3 Likes

Es tā arī neesu redzējis Naruto visā pilnībā. Izlaidu tās filler arkas, kas nāca pēc Sasuke aiziešanas. Tad atnāca Shippuuden. Ko arī neesu noskatījies visā pilnībā. Atkal dēļ to filler arku apjoma un to cik lēni stāsts progresējis. Es vēlāk turpināju vnk lasīt mangu un tā arī seriālu līdz galam nenoskatīdamies. Boruto es diez vai skatīšos. Ja tur figurēs foršas cīņas, kuras būs labi animētas, tās noskatīšos, bet visu seriālu es diez vai skatīšos.

Viens no tagad jau klasiskajiem shonen. Interesants ar to, ka bija brīdis kad šis seriāls bija viens no lielajiem anime fanu iesācēju seriāliem, jeb seriāls ar kuru daudzi pirmo reizi iepazinās ar anime. Arī es esmu viens no tiem kas tā pa īstam iepazinās ar anime caur Naruto. Interesanti arī tas, ka lielākoties esmu lasījis mangu nevis skatījies seriālu. Manā īpašumā arī ir bijuši daži sējumi ar Naruto mangu.

Ja kāds domā skatīties, mans ieteikums būtu izlaist visas filler arkas, jeb stāsta līnijas kas nenāk no mangas. Atceros, ka man ļoti nepatika visi Naruto filleri un tas bija iemesls kādēļ pārgāju no anime uz mangu.

Ir vesela kaudzīte ar tēmām ap Naruto, taču neviens izskatās nebija aizsitis tieši pliku “Naruto” nosaukumu.

2 Likes

@UselessSakura faktiski dzima pateicoties tam, ka Sakura bija draņķīgs tēls. xD

1 Like

Principā tur visi ir useless izņemot Naruto un Sasuke, un Boruto animē pat Naruto ir kļuvis par useless :D

Vienīgi neteiktu, ka man viņi visu laiku diži patika kā tēli. Naruto interesantāki šķita otrā un trešā plāna varoņi.