Naruto šŸ„


Naruto

Sinonīms: NARUTO
Nosaukums japāniski: ćƒŠćƒ«ćƒˆ
IzlaiŔanas gads: 2002
Epizodes: 220 + filmas
Žanri: Action, Adventure, Comedy, Super Power, Martial Arts, Shounen

Apraksts: Dienā kad Naruto piedzima, deviņu astu, briesmonis vārdā Kyuubi uzbruka pilsētai, un radÄ«ja haosu. Lai apturētu Kyuubi pilsētas lÄ«deris nomira, bet pirms tam viņŔ islodzÄ«ja briesmoni jaundzimuŔā zÄ«daiņa Ä·ermenÄ«.
Naruto izauga par hiperaktÄ«vu un optimistiku bērnu, kurÅ” dzÄ«vo tajā paŔā pilsētā. Pateicoties Kyuubi kas atrodas viņa Ä·ermenÄ«, pilsētnieki izolē puiku, un zēnam ir grÅ«ti iederēties pilsētā, bet viņa sapnis kļūt par pilsētas lÄ«deri rada jaunus draugus un ienaidniekus.


Naruto: Shippuden

Sinonīms: Naruto Hurricane Chronicles
Nosaukums japāniski: ćƒŠćƒ«ćƒˆ- ē–¾é¢Ø伝
IzlaiŔanas gads: 2007
Epizodes: 500 + filmas u.t.t.
Žanri: Action, Adventure, Comedy, Super Power, Martial Arts, Shounen

Apraksts: Turpinājums no Naruto beigām ar pusotra gada time skip.


Manga

Sinonīms: NARUTO
Nosaukums japāniski: ćƒŠćƒ«ćƒˆ
IzlaiŔanas gads: 1999 - 2014
Autors un mākslinieks: Kishimoto, Masashi
Sējumi: 72
Nodaļas: 700
Žanri: Action, Adventure, Comedy, Super Power, Martial Arts, Shounen


Vēl eksistē Boruto kur jau stāsts rit ap Naruto un pārējo tēlu bērniem bla bla bla nav nekas labs, pluss Å”im manga un anime atŔķiras, vismaz cik lasÄ«ju kā arÄ« saradas dizains mangā ir kā mazai palaistulei :3 tāpēc ja gribi tad labāk anime skaties :3

4 Likes

SvarÄ«gākā ziņa, ko ieguvu no Ŕī raksta. Pa deviņiem gadiem, ko eksistē AnimeForums, te nebija izveidota tēmas par Naruto. :vienradzis:

4 Likes

Es tā arÄ« neesu redzējis Naruto visā pilnÄ«bā. Izlaidu tās filler arkas, kas nāca pēc Sasuke aizieÅ”anas. Tad atnāca Shippuuden. Ko arÄ« neesu noskatÄ«jies visā pilnÄ«bā. Atkal dēļ to filler arku apjoma un to cik lēni stāsts progresējis. Es vēlāk turpināju vnk lasÄ«t mangu un tā arÄ« seriālu lÄ«dz galam nenoskatÄ«damies. Boruto es diez vai skatÄ«Å”os. Ja tur figurēs forÅ”as cīņas, kuras bÅ«s labi animētas, tās noskatÄ«Å”os, bet visu seriālu es diez vai skatÄ«Å”os.

Viens no tagad jau klasiskajiem shonen. Interesants ar to, ka bija brÄ«dis kad Å”is seriāls bija viens no lielajiem anime fanu iesācēju seriāliem, jeb seriāls ar kuru daudzi pirmo reizi iepazinās ar anime. ArÄ« es esmu viens no tiem kas tā pa Ä«stam iepazinās ar anime caur Naruto. Interesanti arÄ« tas, ka lielākoties esmu lasÄ«jis mangu nevis skatÄ«jies seriālu. Manā Ä«paÅ”umā arÄ« ir bijuÅ”i daži sējumi ar Naruto mangu.

Ja kāds domā skatīties, mans ieteikums būtu izlaist visas filler arkas, jeb stāsta līnijas kas nenāk no mangas. Atceros, ka man ļoti nepatika visi Naruto filleri un tas bija iemesls kādēļ pārgāju no anime uz mangu.

Ir vesela kaudzÄ«te ar tēmām ap Naruto, taču neviens izskatās nebija aizsitis tieÅ”i pliku ā€œNarutoā€ nosaukumu.

2 Likes

@UselessSakura faktiski dzima pateicoties tam, ka Sakura bija draņķīgs tēls. xD

1 Like

Principā tur visi ir useless izņemot Naruto un Sasuke, un Boruto animē pat Naruto ir kļuvis par useless :D

VienÄ«gi neteiktu, ka man viņi visu laiku diži patika kā tēli. Naruto interesantāki Ŕķita otrā un treŔā plāna varoņi.

Neesmu droÅ”s vai Å”im ir jāeksistē.

Bet izskatās jau labi :D Vismaz aktieri attēlo tēlus diez gan precīzi cik var :D

Es nevaru izlemt vai izskatās labi vai briesmīgi. :D