Bungou Stray Dogs


Intresanta anime priekš manis.
Sķiet salīdzinoši oriģināla un līdz šim nēsmu redzējis tik interesantu veidojumu.
Anime ir samērā nopietna, bet unikāla ar tiem jokiem nopietnajos brīžos.
Kā arī man ļoti patīk personības pašam personāžam.
Piemēram kā Dazai visos dzīves mirkļos atradīs romantisku veidu pašnāvībai, kas ir tik ļoti smieklīgi un morbid vienlaicīgi.
Arī pārējo personības ir īpatnējas.
Pats stāsts ir labs ar to ka viņiem ir main story line un tad ir arī itkā nesaistīti notikumi kuri atklājas vēlāk tomēr savienoti.
Kopumā ieteiktu pamēģināt šo paskatīties, jo tā var tiešām uzlabot garstāvokli.
Kopumā es dodu viņai 9/10

3 Likes

fun fact: visi personāžu vārdi bija slavenu Japāņu rakstnieku vārdi.
Īstais Dazai Osamu arī centās veikt pašnāvību vairākas reizes, līdz izdevās - he did a double suicide in the end.

man arī ļoti patika anime.

3 Likes

Paga, šī anime jau ir pabeiga, vai vēl iet?
EDIT: Tikko google uzrakstiju, un yeah, izrādās aizvakar izgāja pēdējā epizode.

1 Like

Rudenī būs otrā sezona

1 Like

Zinu, viņa jau bija paziņota pirms sākas pavasara sezona.

1 Like

Man nepatika :neutral_face:
K.gan, frizūras mani piesaistīja un art style nav zemē metams, bet sižets un dialogi mani atbaidīja.
Protams, iemesls kdļ sāku skatīties ir šis gif

10/10 would tiger again :smiley:

1 Like

Saku lasit mangu un nokluvu lidz 37 chapter
I have no words for what happened next so exited to see anime too

1 Like

Šis seriāls pavisam drīz atsāksies! Šosezon tiks rādītā tā otrā sezona.

1 Like

tas gifs :'D

1 Like

Nu ko ir sākusies otrā sezona bet forumā tāds klusums pa to, Es sekoju un ir tiešām laba

Par to vai ir laba var smagi padiskutēt…

1 Like

Man riktīgi patīk ka viņi parāda vēsturi un 6. epā jau ir beigusies un viņi atgriežas tagadnē

Es tiku līdz 4 epai un sapratu, ka nebūs. Lai gan animācija un vēl šis tas man patika.

viņi parāda Dazai pagātni un kā viņš tika līdz aģentūrai

Man ieteica noskatīties @ligalv96 un es nenožēloju. :slight_smile:
Es gribēju uzrakstīt mazu review par anime, taču tad man būtu jācitē @anon81076694, jo viņš jau ir uzrakstījis visu ko domāju ~ :smile:
Oriģināls stāsts / nopietna anime ar jaukiem, smieklīgiem momentiem / tēli ir superīgi.
Man patika visi tēli~ ( izņemot varbūt Naomi, lai gan viņa bija salīdzinoši reti un kopumā viņa arī tāpat iederējās stāstā )

Dažās vietās es ievēroju, ka fona mūzika man lika nedaudz novērsties no stāsta. (?) Ok… iespējams šī situācija bija tikai man. :sweat_smile:

8/10

Noteikti skatīsos otro sezonu~ :slight_smile:
( Es gan pagaidīšu kad iznāks vairāk epizodes, jo man ir tendence visu noskatīties uzreiz :'D )

2 Likes

Tēli bija interesanti, bet pati vide jeb "settings"man nepatika. Kinda generic.

2 Likes

Tas jau kā kuram.

1 Like

vispār es kaut kur anime vidū sapratu, ka es pievēršu uzmanību vairāk tēliem nekā pašam stāstam… xD

Par settingu… Man liekas, ka tam salīdzinoši maz pievērsa uzmanību. Tas netika pietiekami akcentēts… vismaz es nevaru atcerēties tādus skatus kur tiek parādītas lietus lāses vai citi spilgti vides skati vai akcenti… lai gan es teiktu daļēji ir raksturīgs konkrētajam anime žanram. Bet kopumā tas nebija arī slikts… :slight_smile:

Nekad neesmu bijis liels fans tēliem vai cilvēkiem. Vairāk izbaudu kā ir radīta pasaule un tās notikumi. Šeit bija fantasy detektīvi, kas lika nedaudz facepalmot salīdzinot ar Sherlocku un tad lielā ļaunā fantasy mafija. Eh, ko tur daudz :smiley:

1 Like