Bungou Stray Dogs

nu nebija arī tik slikta ~ >w<

man pat tēli likās generic (o, vārds, ko pati neizmantoju, bet tik ļoti noderētu izmantot :smiley: )

second season so cool and sad i could say some spoilers but i’m afraid to do it

1 Like

Nekādu spoileru, vēl neesmu visu redzējis! :smiley:

1 Like

Same…domāju gaidīt kad iznāks visa sezona…lai nav mokoši jāgaida katra epizode :smiley:

Gribēju gaidīt, bet kaut kā tā pat sāku skatīties. Palikušas vēl trīs nenoskatītas epizodes.

Wait what…kad pēdējo reizi runāju ar @Rashomeow viņa teica ka 5 vēl jāgaida tad nu gan ātri viņa iznāk lol :smiley:

Kā pienākas katru nedēļu, jau septiņas iznākušas.

Ja bet pa to es ar viņu runāju šķiet aizvakar …bet nu labi būs man mazāk jāgaida tad:-)

Beidzot nodzīvojām līdz otrās sezonas beigām. Izrādās visi notikumi bija iepriekš ieplānoti. Še tev nu bija visa spriedze. xD Neģēļi OP varoņi.

1 Like

Personīgi, man anime nepatika, bet sāku lasīt mangu AND I’M IN LOVE. Šodien pabeidzu lasīt, gaidu jaunus chapterus. Drīz 4. sezona iznāks cerams, kad tā būs tik pat laba cik manga!
Tēlu vārdi ir doti pēc slaveniem autoriem gan no Japānās (Edogawa Ranpo, Dazai Osamu, Nakahara Chuuya …), gan no Krievijas (Fyodor D, Pushkin …) un Pat Amerikas (H.P. Lovecraft, Edgar Allan Poe …) utt. Tēlu spējas ir dotas pēc autoru slavenajiem darbiem. Es esmu nopirkusi vairākas klasikas no Jānis Rozes šo sēriju dēļ. ONE WORD… ADDICITON. vnk mīlu

Tā arī gadās. Kā likums garām anime sērijām apakšā ir spēcīgs materiāls, šai gadījumā manga.

Tikai klasikas nevis pašu Bungo Stray Dogs? :D

Abus! Dabūju 9.vol. tikai :( bet drīz plānoju no comics.lv pasūt vēl volumes un light noveles (ja pārdos kādu. amazona shippings ļoti dārgs :(( )

Pamēģini Book Depository kā alternatīvu Amazon tur ir bezmaksas piegāde: Results for bungou stray dogs | Book Depository

1 Like

PATEICOS!!!

1 Like