Animes mīļotāju mīļākās šausmenītes vairs nav tur ārā

Liekam linkus uz mīļākajām šausmenēm… jeb kā radās Jūsu mīļākie fetiši…

Un neaizmirsīsim Colas antireklāmu… savādāk pie mums nemaz nerādītu…

1 Like

Kāds sakars ar fetišiem?

1 Like

Viss kas mūs neaizbaida laikus… rada fetišus.

Nepiekrītu, man patika Human centipede, bet hentaju ar šādu estētiku es nelasītu

Ak tad tāpēc man sapņos nepiedienīgas lelles uzmācās nepiedienīgā veidā, viss dēļ tās vienas šausmenes ko klases vakarā redzēju pirms daudziem gadiem

1 Like

Starpcitu, šo mazotnē biju redzējis pa TV, ja nemaldos LNT un kā mani pārbaidīja spoka parādīšanās pirmajā reizē. Tas tadas izskatās mazliet smieklīgi un naivi, bet tolaik - uh!

Critteri protams arī interesants produkts, kādreizējā atbilde Gremliniem, tomēr uz čipsu paku ar alu savāca un turpinājums iznāca, kurš pat čipsu pakai nesapelnīja. 3 un 4 daļa pa taisno uz video. Šeit divi fun fakti:

  1. Leģenda vēstī. ka progronējamais budžets 3.daļai bija ap 500k-1,5milj., bija divi scenāriji, abi tik fantastiski, ka studija parēķina, ja savilkt jostas var divas filmas izmest pa taisno uz video. tā parādījās 3 un 4 daļa.
    2)3 daļa bija Leonardo Di Kaprio pirmā lomā, šeit var tikai papriecāties, ka viņa karjera ar to nenobeidzās.

Un neteikšu, ka tā ir šausmene ierastajā žanrā, bet ļoti veiksmīgi apspēlēta savā tēmā.

Šis šedevrs mazotnē mani pārbaidīja tā, ka pat gulēt divas naktis nevarēju. Pat šobrīd, gribu pārskatīt, tā teikt apzinātā vecumā, bet neslēpšu - bērnu traumas mazliet traucē… :smiling_face_with_tear: :grimacing:

Starpcitu - ja vien kaut kas kaut ko radīja tad Rose Red vai arī Evil Dead, Tucker un Dale ir grūti kaut kau radīt, tomēr nešaubos, ka kāds kaut ko sev atradīs.
Rose Red vienīgi ko man radīja bija ilgstošas bailes no tumsas. Vien tagad iedziļinājos tavā uzrakstītājā… :smiley:
Nu tad šis. nav šausmene (nav mans žanrs pa lielam), bet…

Kādēļ gan? Tur plastiskais ķirurgs mēģināja atkārtot siāmas dvīņu scenāriju bez pietiekamas priekšmeta izpratnes. Bezmaksas medicna.lv

1 Like

Vispār nesapratu teikto :sweat_smile:

Man tās īpaši nepatīk un neinteresē, un ne tik spooky stuff, bet arī slasher filmas. It īpaši jau tās ar pamatīgu gore.
Bet ir jau dažas redzētas un dažas kaut cik patīk. Un man vienalga, ka lielākā daļa nav tās labākās.

Šeit viena otra drīzāk kā slasher filma vai trilleris ar horror tag.

Some zombies.

Some Horror Action

Un šai man ir mixed feelings. Tā jau filma it kā kaut cik laba, bet šis tas kas tajā notiek un beigas gan liek būt dusmīgam un aizkaitinātam.


i don’t have those. … un ja būtu, tad gan jau no kā cita nevis horror elementiem.

p.s. es nezinu kāpēc daļa imdb nosaukumu pārtulkojas Zviedriski vai kaut kā tā. Vai arī es esmu vienīgais kuram tā ir ;d

1 Like

Nope, man ar randomā nosaukumi ir ne- angliski

Man šķiet, tas atkarītgs no reģiona iespējams… hz