Funny pics/Meme fandom

1 Like

Šitas man vienu vecu šausmo komēdiju atgādina. Nosaukumu absolūti neatceros bet tur bij Mr. T kā bārdainā sieviete

image

2 Likes
1 Like

This the one

Kā reiz teica kāds apnarkojies mārketinga speciālists Rimi teambildinga saietā, iešļircinot nāvējošu barbiturātu devu sev vēnā: “Tudiššš-Pīīīīīīīp!!!”

Tādam der parastais pēcfilmu disklaimeris: Mēs to visu izdomājām, ja netīšām sakrita ar dzīves realitāti, vainojiet Dievu :)

1 Like

Nabaga Heidija, divus gadus būvēt kostīmu kurā pat pārvietoties lāgā nevar. Tikai tāpēc ka bioloģiju papisa, iespējams burtiski. Sliekas vairojas arī mezglojoties… zinot par šo lieterīgo info, varēja uztaisīt normālu kostīmu… Protams izskatītos pēc Černobiļas iemītnieka, bet ko vairāk vajag…?

1 Like

_n

1 Like

a)Grinderi
b)Cilvēki kuri māk izmantot kombo

???

3 Likes

Un ja tavs ekrāns neizskatās kā otrajā bildē, tad tu nespēlē pareizi

1 Like

Es zināju, ka Factorio un RailWay Empire spēlēju nepareizi! Tāpēc daži progresi lēni notiek! Sasodīts!

Lai gan… MOBILE GAMING!!!

2 Likes

otrs izskatās piefotošopēts :D

Tad labāk vampire surviors vai 20 minutes till dawn spēlēt uz pc.

1 Like

Kāds tur sakars ar grinding?
Doma gan jau ir tāda - kam patīk dabūt vienu lielu ciparu, un kas izmanto visu ko, kas dot mazākus ciparus, bet vairāk, rezultāts vienāds. Atkarīgs no character kādus lieto
Netā ieraudzīju bildi, iemetu te, man tā otra bilde ar tiem cipariem patika :D

1 Like

Absolūti nekāda. Vienkārši ir spēles kurās galvenā ideja ir lielāki cipariņi. Bet tas ir cits stāsts…

image
… как на этой картинке

1 Like

A) One player fighting a boss
B) Four players fighting a boss

3 Likes

3 Likes

Jā, arī tā varbūt

4 Likes