Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

:joy: :joy: Kāpēc man nosaukumi te rādās somiski, joprojām mistika, bet saucas Wish Dragon ;D

P.s. pārsteidza, ka galveno lomu ierunā sen neredzēta seja. Šo šedevru savulaik gjau daudzi atceras ;D

1 Like

Neuztraucies, neesi vienīgā. Man vien aizdomas, ka tas ir dēļ foruma un servera kur tas izvietots. Kaut kāda reģionāla padarīšana. @Menestrels

Varbūt. Tas gan ir kas pavisam jauns. Burtiski dažus linkus atpakaļ mēs vēl nebijām somi. :D

Vakar noskatījos Violent Night, Absolute loved it

2 Likes

drīzāk kkas man, jo redz citus nesomisko :D :D

Man tas pats notika citā topikā. Tik man laikam Zviedriski nevis Somiski.

Sāku skatīties šo - The Last of Us.

So far so good, cinematics are nice, actors are nice, var redzēt, ka budžets labs un turās pagaidām pie good old game stāsta. Un Pedro ir vnk aaah cik foršs aktieris :owocry:

1 Like

Neesmu spēlējis, bet lielos vilcienos bija sajēga par ko ir stāsts pirms skatīšanās.

Pirmā epizode bija baudāma - lieliski aktieri, labi seti, izcila kinematogrāfija. Uzsita pa emocijām arī. Pēc pilnas programmas kā saka. Cerams kvalitāte saglabāsies. Pa ausu galam dzirdēju, ka pirmā epizode ir vājākā sezonā. Ja tā ir taisnība, tad šis droši vien nonāks manā seriālu topā. Potenciāla daudz.

1 Like

*The Bad Guys - sākumā kkā nevilka, bet tad uhh kā aizgāja, beigās vispār viens twists aiz otra un daudz kur labi pasmieties varēj :ok_hand:

2 Likes

Hurja jengi :rofl:

1 Like

Uzsāku vienu franču seriālu. Tīri neko. Interesants. Pa savam viegls, tāds romantiski džentelmentisks zagļa žanrs, mūsdienu krāsās, bet patīkams. Viegli skatās.

Lupin (TV Series 2021– ) - IMDb

Kaķis zābakos “2” - ļoti labs. Paceļ interesantas tēmas kā panikas lēkmes, sadzīvošanu ar tām u.c., protams nerok, bet interesanti. Ļoti mierīgi skatāms atrautībā no pirmās vai Šreka visuma. Un visi personāži diezgan kolorīti. Beidzot pa ilgiem laikiem DW ir izdevuši kaut ko labu. Protams mājiens par 5.Šreku ir uz vietas.
Animācijas stils ar interesasnts - kaut kas komiksveidīgs, stop motion - nezinu, ka to raksturot (SpiderVerse stilavirzienā). Ieraudzīsiet sapratīsiet. Pie tam ne visu laiku, bet ļoti smuki pāriek no scēnas scēnā…

Puss in Boots: The Last Wish (2022) - IMDb

*Ak jā - Fearless Hero tēma salīdzinoši galvā paliekoša, vismaz joprojām dungoja reizēm. Mūzika kopumā labi strādā.

Īss metrs, bet ar ļoti dziļu domu. Viena no tām animācijām, kur ideja būs saprotama visām paaudzēm (vairumā) . Bērniem pareizi vēstoša, pieagušajiem - daudz ideju un lietas, no kurām smelties. Un vispār, ļoti dziļdomīga un abstrakta savā idejā, bet ne mazāk skaista. Animācijas stils brīnišķīgs, tādu reti tagad sastapsi.

The Boy, the Mole, the Fox and the Horse (Short 2022) - IMDb

1 Like

Man patīk, tas, ka citi met un viņiem parādās priekštatījums, kaut kādā Vikingu slengā, bet man angliski, bet nestrādā priekšskatījums… :D

Tāda interesanta romcom, kur ar com ir kā vajag ;D Bet rom nav tā, ka visu filmu vajag, lai iemīlētos. Te vajag visu filmu, lai dabūtu vecākus pieņemt vienam otru.

2 Likes
1 Like
1 Like

Chickenhare and the Hamster of Darkness

Nu nosaukums jau wild :D bet so far izskatās jauka

2 Likes

Man lēnām sācies Āzijas filmu periods.
Šoreiz korejiešu. Interesanti, ka tehniski abas filmas stāsta savu stāstu tai pat laikā, abām ir vienots un globāls sižets. Kurš ir diezgan interesants kopumā un visnotaļ interesantiem sižeta gājieniem. Viņi mazliet pārsteidz. Otrā filmā ir scēna pēc titriem, kas ļoti fantastiski atrisina dažas nianses. Teiksim tā, ja vērojam aktieru spēles, brīžiem paceļas loģisks jautājums kāpēc? Tieši šī scēna atrisina vienu/vairākus no šādiem jautājumiem.
Starpcitu - aktieri. Super, salīdzinoši. CGI lai ar mazliet acis niez reizēm, tomēr nav slikts. Un visnotaļ patīkams pat.

Vienīgi mīnus, ka teorijā jābūt 3 un 4 filmai, tomēr patrāpījās Covid, kādēļ nekas nenotika - vismaz es tā norakstu. Vismaz info nav zināms, vai filma vispār taps. Otrās filmas beigās tiek vienkārši atstāta intriga. Pēdējais info bija tieši ap 19/20 gadu, gad gāja runa, ka nākamajai filmai jāparādās 2021.

2 Likes

Savdabīgs darbiņš (Indiana Jones ar Zootopia elementiem) , bet super feini viegls.
Cūciņas noteikti izvilka 20% no visa.
Būtu gatavs vēl noskatīties.

jaaa, tieš tā nodomāju ;D
un strādājot, pāris reizes arī vēl noklausījos fonā :D tiešām viegla, bet feina ;D

Viena no manām comfort movies ;D jau laikam 80% tekstu zinu no galvas, bet var skatīties un skatīties ;D
Īsumā: filmai mārketinga teams baigi nolažoja, jo pirmo reklāmu palaida “ja nu Sniegbaltīte nebūtu skaista un rūķīši nebūtu īsi”. Lai gan filmas vēstījums ir tieši pretējais.

P.s. what a win, man linku beidzot nerāda somiski :D

4 Likes