Animeforuma Top'u apkopojums

Šajā topikā tiks ieķļauti visu Top’u rezultāti. Veidoju vienā, lai nav jāskraida un jāmeklē pa dažādiem topikiem.
Kopumā mana Top’u izveides ideja bija, lai mēs uzzinam kko vairāk viens par otru(I mean wat we like) un dodam jauniņajiem uzzināt kko par mums, kā arī dodam cilvēkiem rekomendācijas tieši no foruma vārda, nevis individuāli.

Animeforuma Top’s #1 bija pats tipiskākais ko varēja izdomāt Labākie Anime Ever Made, kur lietotāji padālijās ar saviem Top 10 most liked anime, un beigās es uzskaitīju, cik sakrīt un sastādiju no tā Top10(Piemetīšu linkus uz Myanimelist klāt)
Sāksim ar link uz pašu topik:

Un tgd pats Top:
1.vietā Code Geass (5 votes)

2.vietā Wolf’s Rain (4 votes)

3.vietā Hellsing (4 votes)

4.vietā Steins; Gate (3 votes)

5.vietā Mushishi (3 votes)

6.vietā Death Note(3 votes)

7.vietā Samurai Champloo (3 votes)

8.vietā One Outs (3 votes)

9.vietā Ergo Proxy (3 votes)

10.vietā Devilman: Crybaby (3 votes)

Tad mēs nonācām Animeforuma Top’s #2, kur jau paši lietotāji izvēlējas tēmu par ko būs Top, un uzvarēja Top Hidden Gems in Anime. Hidden Gems mūsu gadījumā ir anime, kas ir galīgi nepopulārs vai viņu nekur nepiemin, bet jums patīk un jūs gribat, lai citi zin viņu vai vismaz viņa nosaukumu. Šajā Top arī mainijās veids, kā tika viss izsecināts, šajā gadījumā es pieprasīju nosaukt vienu mīļāko anime sakarā ar šo tēmu, un tad jau veidoju poll no visiem nosauktājiem, kur paši lietotāji izvēlējās, kas tad tiks Top 3 Hidden Gems in Anime, sanāca 4 darbi, 3. vietu padalīja 2 darbi.
Linki uz topikiem:

Pats Top:
1.vietā Shingeki no Bahamut (7 votes)

2.vietā Bounen no Xamdou (4 votes)

3.vietā C: The Money of Soul and Possibility Control un Senkou no Night Raid (3 votes)

Animeforuma Top’s #3 Viss notika tpt, kā #2, lietotāji paņem izvēlas tēmu, ieliek vienu savu mīļāko un nobalso. Šoreiz tēma bija Labākās Anime Studijas. Tika sastādīts Top 3, kur 2 darbi ieņēma 1mo vietu ar vienādu balsu skaitu.
Links uz topikiem:

Pats Top(Takā 1.vietā ir divi darbi, 2.vieta izkrīt):
1.vietā Madhouse un Bones (10 votes)

3.vietā Kyoto Animation (8 votes)

Tas pagaidām arī viss. Top tiek veidots katru mēnesi(aptuveni). Visi nākamo Topu rezultāti tiks “reply” šeit. Paldies visiem, kas piedalās to sastādīšanā.

Btw lūgums šeit lieki nerakstīt komentārus, katrs Top Balsošanas topic paliek atvērts, un tajos var gan padiskutēt, gan pateikties, ja kkas noderīgs bija.

Mēs jebkurā brīdī arī varam izveidot jaunu tagu “top” un viss kas saistīts ar topiem būs atrodams vienuviet.

to es ir nezināt, līdz šim brīdim, so yeah.
@Menestrels should I delete the topic, then?

Varētu būt, ka es esmu liedzis iespēju veidot jaunus tagus, jo ik pa brīdim kāds veidojot jaunu tēmu tos mēģināja spamot. Šajā forumā tagi nav atslēgas vārdu sarakts, kurus vajag pēc iespējas vairāk sarakstīt.
Tagi te tehniksi ir tieši tas pats kas kategorijas. Mēs tos varētu nosaukt par papildus kategorijām. Tēmai ir viena galvenā kategorija(krāsainajā kastītē) un tai arī var būt vairākas papildus tagu kategorijas.

Tev nekur nav pārredzami uzrakstīts kā tie topi beigās izskatās. Nenāktu par ļaunu to izdarīt vienā vai vairākās tēmās. Ieteiktu visu svarīgo informāciju likt pirmajā ierakstā. Kā likums neviens nelasīs to kas rakstīts tēmas apakšā starp komentāriem.

1 Like