Animeforuma Top #3

Pienāca trešā Top’a laiks.
Tēma- Anime studijas @Magaivers Piedod ne līdz galam izlasīju tavējo ieteikumu,kad sastādiju poll un ieliku tikai, kā studijas, nākamajā Top izvēles poll iemetīšu tavu ieteikto kā vienu no variantiem.
Kas tiek prasīts no jums- Nosaukt 1 mīļāko studiju, pēc tam no katra nosauktā izveidošu poll, kurā kopīgi izvēlēsies Top 3 labākās studijas anime, ja būs maz dalībnieku iespējams palūgšu tos, kas jau ielika iemest vēl vienu.
Laiks- Domāju dot nedēļu 13.11.19 , pirms es ielieku poll, kur izlemsim labākos.

P.s. Lūgums neapcelt citus par viņu gaumi.

Mana Top studija- UFOTABLE
Ufotable-Logo
Man bija nenormāli grūti izcelt vienu no 2vām studijām, kas man patiktu vairāk. Tie divi varianti ir Madhouse un Ufotable. Nu par Madhouse nav ko īsti teikt, over the years viņi izveidoja sev nenormāli labu reputāciju, daudz labu darbu paradās viņiem, no šis studijas nāk my all time favorite work Texhnolyze. Labākā animācija, ko redzēju Redline(hands down). Satoshi Kon darbi utt., bet pēdējo laiku viņi mazliet nokritās manās acīs, baigi neradās, darbu, kas iznāk nav tik interesanti.
Un runājot par ufotable- they’re doing hella good job. Esmu redzējos praktiski visus viņu darbus, vienmēr laba animācija fight scenes especially , ja viņi kko taisa, tad taisa, tā lai auditorijai patiktu, tas ko viņi redz, vismaz man tā liekas. Kara no Kyoukai, tajā laikā, kad izgāja bija op af, ar to kameras grozīšanu fight laika, bija priekš daudziem op, nu un tie 3d pielikumi labie. Kāpēc es izvēlējos Ufo over Mad? Pieņemu, ka dēļ pēdējo gadu ufo sasniegumiem, abas fate filmas un fate kopumā bija amazing visā, especially fate heavens fell 2 fights( best animated fight out there), bet galīgais turn arounds bija KnY(Kimetsu no Yaiba) iziešana, everything was made perfectly, 3d adding, kameras grozīšana fight laikā, animation, detaļas( piem, sword swing sound, bija Eargasm), pat ja nepatīk KnY kopumā, diezvai ir iespējams noliegt, ka fight scenes tajā šova bija labi. Kā arī ufo nav daudz darbu, bet tie, kas ir, ir ļoti labi, viņi neiet pēc quantity, bet iet pēc quality un pagaidām sanāk,atleast I think so, hella hyped for KnY movie(tur var būt fights animēts labāk, kā Heavens feel 2 fight) un Heavens feel 3 movie.

1 Like

Neesmu viens no tiem cilvēkiem kuri var ideāli pamatot savu viedokli u.t.t.
Un varbūt kādam tas liksies bonāli, bet…
Kyoto Animation.
Sākšu no tā ka, man ļoti patīk vecais zimēšanas stils… zem 2000. Gada (piemērs: Clannad). Un tāds “fetish“ man sākās tieši no viņa. Jau kad es skatijos clannad, es pamaniju kā Kyoto Animation ļoti labi māk nodot to atmosfēru dažādos momentos. Krāsu paleti, un pašu animāciju… un pateikšu tā. Tas ļoti ietekmē uz pašu anime. Kārtējo reizi pārliecinājos par to kad, skatijos “Violet Evergarden“, un “Silent Voice“. Viņu specialitāte ir, mierīgi, dziļi, un atmosfēriski anime.
Es varētu paskaidrot un pamatot to visu vel labāk, un skaidrāk. Bet… es nemāku…)

1 Like

Pagrūti tā izlemt, jo no daudzām studijām ir redzēti tikai viens, divi darbi. Jāatlasa, tad no tādām kur vairāk darbu ir redzēti, otrs faktors cik daudz darbu patika no tās studijas.

Uz doto brīdi, tīri statistiski sanāk P.A. Works. No šīs daudz kas redzēts un vairāki darbi ļoti patika.

1 Like

Starpcitu, ja kāds nezināja, tad MALgraph var paskatīties cik daudz darbu redzēts no studijām un vidējo vērtējumu.

Uhhh… grūti…

Man ir tā, ka daudzas studijas kuru darbus esmu redzējis vienkārši neatceros vai nezinu, kuri tie bijuši…

Lai iet MADHOUSE!

Lai arī pēdējos gadiņos ir pakritušies un no tudijas aizgājuši daudzi cienījami ļaudis un izveidojuši ko savu (khmmmappa), tomēr pie lielas gribas vai drīzāk finansiālas vaļas viņi spēj izmest ko fascinējošu.

1 Like

Ir divas studijas (sākumā likās ez izvēle, bet tomēr… ļoti grūta) nu lābi es kā @Kadiljaks

Lai iet Wit Studio

Jo tur radās mans mīļais aotiņš, bet vispār par tādām kā studijām es uzzināju 3-4 gadus atpakaļ un kāpēc tieši Wit studija? vnk iegāju MAL un paskatijos, kādas anime wit studija taisa? ļoti maz, bet nezkapē gandrīz visām 10/10 stāv un tikai 2-3 animes neesmu vēl skatijies= viss sk ar mani.

1 Like

wit is good

up liekam vel

Pa defult jau prātā ienāk pirmais Madhouse, jo tas viszinošākais un laikam vispopulārākais, un ar pašam Black Lagoon fav un MH to veidoja.
No viņiem manā sarakstā ar parādās Btooom! , NGNL , OnePunchMan , Death Parade , un tad vēl dažas citas nice un just good/fine.

Bet papētot savu noskatīto sarakstu tur daudz un dažādas animes no daudz un dažādām studijām.
Bet viena izkrīt kā lielāks konkurents - Bones.
Jo tādas very nice MHA , Darker Than Black , Mob 100 , Noragami , Space Dandy un tādas good FMA 2003 , Eureka Seven , Bungo Stray Dogs , un vēl pāris citas.
Likās ka Durarara ir no Bones, bet tomēr nē, tā no Brain’s Base.

Bet nu baigi grūta izvēle, vai nu ņemt ar my fav un pāris nice vai arī ņemt ar nedaudz vairāk very nice animēm.

Uzmetu aci vispārīgajam studiju katalogam.
Kamēr Bones ir FMA Brotherhood tomēr Madhousam ir kas vairāk un ar piemēram Death Notes un kas vēl kas labs.
Bet tas ar nedaudz tāpēc ka Madhouse atvērās 70’s beigās laikam, bet Bones pirmās animes iznāca 2000’s sākumā.

Laikam jau gribētos teikt Madhouse, bet ja jau tā tika nominēta, tad sarakstam nominēšu tomēr Bones.

1 Like

es jau biju gatavs ka nebus sis, tomer tika, thats good

Ooo yeeeah! Fullmetal alchemist<3. “Bones“ tik tiešām laba…

+1 Ufotable labad!
Vēl šo balt dien no šīs studijas var sagaidīt labu vizuālo daļu. Vislabāk man patīk studijas Type Moon adaptācijas - Kara no Kyoukai filmu sērija un kaudze ar Fate/Stay visuma adaptācijas kā Fate/Zero. Par ideālu studiju nenosauksi, tai nav ļoti daudz darbu un ne visi no tiem ir interesanti. Piemēram, God Eater un Tales of Zestiria izskatījās skaisti, bet man galīgi nelikās interesanti.

Nāca prātā arī tādas studijas kā Madhouse, MAPPA, Trigger.

Madhouse ir leģenda, kurai aiz jostas ir kaudze ar pašām labākajām anime sērijām, taču pēdējā laikā kaut kā studija ir zaudējusi kvalitātes līmeni. Pagājuši tie laiki, kad bija obligāti jāskatās katrs jaunais Madhouse darbs, jo tas būs labs. Šī te iemesla dēļ negriežas mēle dot pirmo vietu Madhouse, tā vairs nav tik uzticama studija kā kādreiz.

MAPPA un Trigger ir ievērības vērti darbi, bet to nav daudz. Trigger vispār nav daudz darbu. Kā arī es teiktu šīm studijām trūks leģendāri darbi. Neesmu drošs vai maz kāds atceras MAPPA Zankyou no Terror, Trigger Kill la Kill vai Little Witch Academia filmas.

1 Like

Mappa ne tikai ar zankyou no terror izcēlās, es vēl zinu, ka Inuyashiki, Kakegurui ir no Mappas xD Trigger ir ok, I like Kiznaiver alot. Viņiem maz darbu abiem, bet Mappa seems hella promising for me

1 Like

Piekrītu - Mappa diezgan labi sevi parāda. Kā nekā Madhouse un citu slavenu studiju darbinieku kopsalikums.

Diskusijas utt notiks Balsosanas topika, so
@moderators close pls

Pēc autora pieprasījuma!