Animeforuma Top'a Balsošana #3

Takā šis Top’s sastāvēs no 3, atļauts nobalsot par 3.
Par savu nebalsot.

  • Ufotable
  • Kyoto Animation
  • P.A. Works
  • Madhouse
  • Wit Studio
  • Bones

0 voters

Ufotable ir jau +1 balss no @Menestrels

Ielikšu MAL linkus uz studijām, lai redzat, ko ir veidojuši:






Smaga izvēle. Laikam nedošu balsi Kyoto Animation, jo no viņiem jau gadiem neesmu redzējis neko kas tiešām aizķertu manu uzmanību. No pēdējiem darbiem Violet Evergarden izskatījās kā kaut kas potenciāli interesantas, bet pat to man neizdevās noskatīties līdz galam.

tu nevareji balsot par ufotable, es jau biju pieskaitijis

Es vizuāli ilustrēju tavu pieskaitīšanu. :D

a ok

ufotable 100%

1 Like

that’s the comments I like to see

Bones apsteidz Madhouse tf is that shit

Līdz kuram datumam balsošana?

  1. novembris 2019. gads vakars

Es vieniigais kas par ufotable nebalsoja :D

paskaties citigak, es protams tikai pienemu, bet man liekas ka ta nav xd

Nospiežot uz zaļajiem trīstūrīšiem rāda kas par ko balsojis. Kādreiz uzreiz liekas rādīja, nevajadzēja neko spiest.

palika tik diena, ko votot, balsojam aktīvāk.

Nu protams par Madhouse.
Par Bones nevaru balsot, tad iemetu balsi par Kyoto un P.A. … why?
Laikam tapec ka Kyoto laikam tas tikamas un komediskas, bet tad domaju vai Wit vai P.A. un izvelejos P.A., jo tur laikam viena otra vairak anime par kuru ir runats interneta, pat ja Aot ir milzigs.
Ufotable ne, jo man nav pieredzes ar to un parsvara prata tik fate fransize, dzirsot par viniem, dont care about fate.

Tik liekas ka bisk pasvaks saraksts tomer, jo uzmetu aci un liekas ka vajadzeja ar J.C.Staff un A-1 Pictures, lai citi ar var pamocities ar izvelem. Bet nu tas diemzel ta jo pamaz cilveku nomineja ko.

Ufo nav 3, jasna diss shit is rigged af

:bone::crown::bone::crown::bone:
studio bones un tad madhouse, un tad mayb kyoani manā necilajā viedoklī ir vislabākie
neviens nepieminēja trigger, kas ir interesanti :o parādījos par vēlu

Skatos, ka te neviens ufo neskatās xD Trigger, Mappa ir studijas, kam vispār maz darbu, tpc arī gan jau nepiemin, bet pašā topikā, kad ņēmām savus top, tad pieminēja

1 Like

smh, triggeram nav daudz darbu, jā, bet tie visi ir ļoti spēcīgi
vnk mainstrīms tos nepaķēra jo nebija pietiekami flashy un mainstrīmi :(

ufotable vnk pirmo reizi redzu un dzirdu :D

Go watch Fate Zero and Demon Slayer pls, right now.

Trigger= Darling in the Franxx, Kill la Kill mainstream, vēl daudzi to pašu SSSS Gridman atcerētos dēļ Rikka xD, Un no šiem 3 tikai Kill la Kill labs