Anime Youtuberi

Čau! Es gribēju uztaisīt tādu diskusiju par Anime youtuberiem. (Šis neieskaita AMV taisītājus xD)

Man mīļākaie anime youtuberi ir:
(Es arī pieliekšu manuprāt viņus foršākos video klāt ^ ^)

The Anime Man

Einshine

Akidearest

Kādi jums ir mīļākie anime youtuberi? Varbūtu tu pats esi jauns anime youtuberis? Tadā gadījumā atstāj linku ar kādu no taviem video un es paskatīšos. Kādi tavuprāt ir šo youtuberu foršākie video?

-Karamele-

6 Likes

LostPause - Noble

MistyChronexia

The Anime Brain

3 Likes

Esmu skatījies tikai Glass Reflection no angļu youtuberiem. Tagad pat vairs to neskatos.

Šobrīd manā youtube kontā palicis vien RussFegg. Tas ir krievu youtuberis un viņa veidojumus grūti nosaukt par apskatiem. :D

1 Like

Nevienu neskatos neredzu jēgu :confused:

Atmetu jau laicinju atpkalj.

1 Like

Kā gan es varēju aizmirst par youtube mūziķiem. :D Tos gan būtu grūti pārskaitīt, jo to ir daudz. Piedevām es tos kanālus skatos visai paviršu, lai gan regulāri.

Re, divi piemēri:

Animez

Pierce’s Guitar Covers

4 Likes

No tiem kuri nav minēti…

Соеров Аниме Шоу

DouchebagChocolat

Un no mūzikas… Marioverehrer

LeeandLie

Un vēl youtubē eksistē kaut kāda nūdeļu ballīte :D

Ramen Party

1 Like

Lielākoties skatos šos, saistībā ar animēm un mangām saistošām lietām. Varbūt neskatos visu, bet daudz ko no viņiem.

TheAnimeMan / BobSamurai / Glass Reflection Arkada / BlackCriticGuy / Code Provider / Gigguk


Tad ir vēl citi kanāli kuriem sekoju tik pāris video dēļ, reti kad uzmetu aci - Misty Chronexia , akidearest , RCAnime , AnimeIntensity , LewiSenpai (šim sekoju saistībā ar Black Lagoon, bet tas muļķis visus video izdzēsa, kā “Aprīļa joks” :confused: ) , un tad ir vēl citi, pārsvarā review kanāli, kaut kādi vienkārši top 10 un citi kuri vienkārši pat vairs neievieto video.


Tad ir kanāli saistībā ar Mangu un tām saistošām lietām. Pārsvarā reviews un manga pickups / manga hauls.

CJ Vs. Manga / Fatal Ferret / InsidiousSwede / MrStealYoSenpai / xForts (Pēdējā laikā šis ieinteresēja viss vairāk, bet kaut kā vairs neko nemana saistībā ar mangām :confused: )

Un tad citi mazāk zināmāki, mazāk aktivāki youtuberi uz to tēmu, retu reizi tiek uzmesta acs.


Saistībā ar mūziku esmu uzmetis aci vairākiem, bet sekoju tik šiem.
LeeandLie un Y. Chang

2 Likes

Tokyosaurus

Pārsvarā liek video par Naruto pasauli :D

Anime Balls Deep

Swakage

Anime coveri u.tml.

Shiro Neko

1 Like

Krievu youtuberi, kuri taisa interesantu aprakstus par anime :3

AgnamoN

Moonlighter

Anime, vocaloid, u.t.t. coveri krievu valodā :3

Sati Akura